1. Lordaeron Polska gildia

    Siema, czy jakas gildia zamierza grac na tym realmie ?

  2. Dołączam się do pytania. Jeśli okaże się, że nie, to proponuję chociaż zorganizować jakąś zgraną grupę do levelowania i z czasem podpiąć się do jakiejś gildii. Jakby się znalazła ekipa paru osób to nawet mogę się dostosować wybierając tanka czy healera, ale póki co planuje startować rogalkiem. Jeżeli się nakręcę i dojdę do engame'u będę grał z naciskiem na PVP, ale kto wie, na raidy też chętny jestem. Póki co to widzę, że w temacie rekrutacji na ten serwer dominują gildie dla paru narodowości europejskich i hardkorowych graczy PVE z całego świata. Już się nie mogę doczekać premiery serwera, szkoda tylko, że nie będzie RDF i mam nadzieję, że frekwencja będzie co najmniej na poziomie 2 tysięcy online. Pozdrawiam Hordę, Tomek.

  3. Wraz z paroma znajomymi będziemy zakładać gildię, ale między narodową z wiekszością pl, więc jeśli by to komuś odpowiadało to wystarczy pisać do mnie w grze. Będę miał nick Grzypson.

  4. @Grzypson69
    planujecie grac po stronie hordy czy ally??

  5. Mozna zawsze utworzyc kanal "Polska" w grze i tam rozmawiać w czasie gry. ;)
    Wybiorę Aluchów. :P

  6. Razem ze znajomymi będę zakładała gildię po stronie Ally. Jesteśmy weteranami z dużym stażem (może ktoś pamięta z Moltenowego Lorda Champions of Poland;) później przesiadywaliśmy w międzynarodówkach tj Dignity, Shattered ). Wszystkich chętnych zapraszam do wspólnej zabawy :) Poza miłą atmosferą i doświadczeniem gwarantujemy TSa i dobrą zabawę podczas lvlowania i raidowania.



  7. Ja również się podpisuje pod słowami Quinnie. :)

    For the Alliance!

  8. Ja chętnie dołączę do jakiejś sensownej polskiej gildii po stronie Alliance (balnce/resto druid), jednak podejrzewam, że wyjdzie tak jak zwykle - powstaną po 2-3 gildie w każdej frakcji i zamiast dojść do porozumienia i połączyć siły będą się wzajemnie opluwać i wykradać sobie graczy :P

  9. Startujemy w około 10-12osobowej grupie starych znajomych, którzy grali wcześniej na Lordzie. Mamy już podzielone klasy i spece tak, aby móc w przyszłości sensownie raidować. A aktualnie pracujemy nad wszystkimi elementami potrzebnymi do prawidłowego funkcjonowania gildii. Zapraszamy :)

  10. Właśnie miałem się zapytać, jak to będzie wyglądało z tymi klasami. Jest jakieś zapotrzebowanie na konkretną, czy można grać czym dusza zapragnie? Myślę, że jednak jako mniejszość tutaj, dojdziemy do ładu i składu i stworzymy zgraną społeczność.

  11. Graj tą klasą i specem, która sprawia Ci największą przyjemność :) a wszystko inne ogarniemy z czasem

  12. Grając w wowa jest żelazna zasada. Zawsze graj tym czym umiesz i co Ci się podoba. A jeśli nie to FFB mage zawsze spoko, szczególnie na lk :-P

  13. Zakładamy Polską gildię, na start będzie 12 ludzi i ogarnięta ekipa na 10tki. Polecam dołączyć kto planuje raidowac ;) ogarnieta gildia z ts'em. Nick Kovalsky

123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •