1. Pojasnjenje u vezi Lordaeron-a

    Koja je fora sa Lordaeronom i coinima posto sam procitao negde da se dobijaju coini kad nesto odredjeno uradis. pa me interesuje da li ti coini mogu da se trose na nekog drugom serveru ili su vezani za Lordaeron.

  2. NEbi trebali biti vezani za Lorderon nego za tvoj acc znaci trosi kako hoces. Dobijati ce se iz skrinja koje nades na mapi iz razloga da se world pvp poveca

  3. Point i Coin shop za Lordaeron nece postojati. S obzirom da ga namjeravaju napraviti full bug free, sa kompletno ispravnim sadrzajem, jedini nacin skupljanja opreme i ostalih sranja ce bit putem raidova i dungeona. A ti coinovi koje ekipa dobija na Lordaeronu su (ako se ne varam) za odredjena testiranja i prijavljivanje / report bugova itd na test realmu. Odma da ti kazem, tu se nemoj nadati nicemu jer warmane sigurno vec ima ljude / igrace koji su im to radili / rade i koji ce dobit neke naknade. No i ti conovi (ako je to jedna od nagrada) se nece moc trosit na Lordaeron realmu.

  4. Sta se nece moci koristit za bolje verzije opreme sto imas ili sam ja to negdje krivo procita npr imas Gloezling mozes hc verziju kupit i sl. ili je to mozda samo suggestion ostao

  5. Sta se nece moci koristit za bolje verzije opreme sto imas ili sam ja to negdje krivo procita npr imas Gloezling mozes hc verziju kupit i sl. ili je to mozda samo suggestion ostao
    Tacno si procitao. Moraces da dobijes normal predmet u raidu, da bi mogao da uzmes heroic za coin. Ali ce ti predmeti biti dosta skuplji nego dosad.

  6. To ce bit burek onda. Trebalo bi bit ili sve ili nista.

  7. Znaci vise "upgrade" itema nego da mos normalno coine trosit ideja nije losa mada ja nebi ni to dopustija al eto its just me

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •