1. Mop yeni Türk Guildi

Champion Guildi Dağılmıştır millet yeni Bir Guild kurduk herkesi yeni guilde bekleriz

Yekililer : Siberzehir/Karizmatik/Yagmur/Thoroughbred

Guildin İsmi ve Saz Arkadasları

2. Kim sallıyor bu lafları dağılmış falan filan.. sadece şu anda hizmet vermiyoruz o kadar.
    Guildimin ismini de sil oradan!

3. tabi kocum görürsem söylerim guildle ilgilenmyen lider mi olur boşversene

4. Bi guild lideri ne yapmalı arkadaşım açıklarmısın lütfen çok merak ediyorum ?

5. uçmalı kaçmalı takla atmalı para vermeli item vermeli adam kasmalı 7/24 oyunda olmalı tantuni yapmalı kokoreç yapmalı :)) en olmadı topluca çorbacıya götürmeli gidemeyenlere paralarını göndermeli arkadaşlarınla sosyal çevre yapmamalı oyunu bilmeyenlere oyun ögretmeli item kasamayanlara kendisi o karaktere girip item kasmalı kısacası bir guild master God mode Olmalı :D hahahahahaha :D

6. laga luga yapmayın bana kaldı ki guildim dağılmış olsun bunun ilanını vermek sana düşmez mesajı editle sonra da saz arkadaşlarınla işine bak.

7. Guildimi yönetmekle de üstüme düşeni fazlasıyla yaptım kimse elini sürmek istemezken tek başıma ona buna koştum gecemi gündüz ettim emeğime karşılık veren kişi sayısı; 0 peki 2 ay işimiz çıktı online vakitlerim sekteye uğradı bunun karşılığı? tüm morronlar guildi terk ediyor, benim bu saatten sonra hanginiz sikimde olur acaba?
    Sen şimdi hangi pozisyonda gelip benim guild yönetimimi sorguluyorsun? kim olarak? neyin neyi olarak?

8. hadi lan ordan düdük sabah akşam online mışsın 15 gün girmiyon 1 gün giriyon diye laf çarpıtma adam gibi söyle şu olayları seni sikleyen mi var sanki pinti herif

9. Sen bu guildin bünyesine ne zaman girdin? bu guild ne zamandan beri var?
    bu guild orda burda 2 yıl ayakta kaldı yeğenim sen 2 günlük cücüğünle haddinden fazla işe karışıyorsun, hayır çirkin oynamak istiyorsan hertürlü girerim olaya onu söyle sen bana..

10. uçmalı kaçmalı takla atmalı para vermeli item vermeli adam kasmalı 7/24 oyunda olmalı tantuni yapmalı kokoreç yapmalı :)) en olmadı topluca çorbacıya götürmeli gidemeyenlere paralarını göndermeli arkadaşlarınla sosyal çevre yapmamalı oyunu bilmeyenlere oyun ögretmeli item kasamayanlara kendisi o karaktere girip item kasmalı kısacası bir guild master God mode Olmalı :D hahahahahaha :D
    :D işte budur abi harikasın ^^ asdasdajad bayıldım milletin beklentisi hakkaten böyle bişe yani :D kimsede demezki yaw bişelerde ben yapim katim şu guilde :=)

11. :D işte budur abi harikasın ^^ asdasdajad bayıldım milletin beklentisi hakkaten böyle bişe yani :D kimsede demezki yaw bişelerde ben yapim katim şu guilde :=)
    hikmetim millete elinle yap ver full şekilde herşeyi bütün çalışan titleler ile gene yaranamazsın diyorum guild master 2 gun oyuna girmesin yada yaz tatilinde tatil yapsın tamam bitti guild dagıldı memberler olarak biz yapalım zihniyeti yok

12. abi eli taşın altına kimse koymuyo koyan adamada saygı gösteren kimse yok ya ben anlamadım gitti şu sanal ortamda nick arkasına saklanıp insanlar belki gerçek hayatta olmak istemiyecekleri kişiler oluyolar yada gerçek hayatlarındada öyleler bilmiom :)

13. Bize de saz arkadaslarina BATTLEGROUNDDA meydan okumak duser artik Guild'i boldugunuze gore,
    velasilkelam, Siberzehir zehir gibi adamsin girdigin heryerin damina kodun be bilader ne ara buyudunde sorumluluk sahibi oldunda Guild kurdun bebe :D
    Ceoden kardesim sen rahat ol arkadanda kos koca '' SymhponyOfDestruction " var sana her turlu kapimiz aciktir sen gel bunlari eze eze yiyelim, bunlardan adama hayir gelmez kopekler bile yedigi kap'a pislemez bunlar ne tur adam bilmiyorum hele hele Siberzehir aaah ahhhhh............

14. lan sizde adammı var sym guildinde siz daha pvp yapmayı öğrenin ondan sonra gelin salak saçma konuşma siz anca pve yapın niye sizden sıkılan bize geliyo daha geçen konuştum sizden biri alliance olcak diye siz kendinizi anca avutun pve de ondadan tugay olmasa bi bok olmassınız bunuda söyleyim tugay ayrıldı alliance geçti köpek gibi yalvardınız adam gitti arkasından konuştunuz bana adamlıktan bahsetme
    Edited: September 6, 2015

15. lan sizde adammı var sym guildinde siz daha pvp yapmayı öğrenin ondan sonra gelin salak saçma konuşma siz anca pve yapın niye sizden sıkılan bize geliyo daha geçen konuştum sizden biri alliance olcak diye siz kendinizi anca avutun pve de ondadan tugay olmasa bi bok olmassınız bunuda söyleyim tugay ayrıldı alliance geçti köpek gibi yalvardınız adam gitti arkasından konuştunuz bana adamlıktan bahsetme
    Ne zırvaladın öyle?

12 Last