1. Lordaeron Alliance guild?

    Üdv!
    Reménykedtünk, hogy lesz szervezett magyar guild alli oldalon, de nem látom jeleit fórumon, úgyhogy elhatároztuk, hogy mi kezelésbe vesszük a dolgokat :D
    Haverral 8 éve toljuk a játékot, vanillától-wodig mindent kipróbáltunk,de az örök favorit mindig a Wotlk volt.
    Szeretnénk egy normális emberekből álló raider klánt alapítani szerver launch után,a klán név még nem tisztázott egyelőre, de akit érdekel a dolog keressen meg majd minket ingame, vagy írjatok pm-et fórumon.
    Leendő karinevek: Domnus/Navnie és Kuramer!
    Egy alap korhatár legyen azért úgy 16év lehetőleg
    Edited: September 20, 2015

  2. Hello Kuramer vagyok. Szeretettel várok mindenki t a guildben, ha egy jó társasághoz akarsz csatlakozni akik eredményeket is érnek el akkor itt a helyed! :D

  3. Hello Kuramer vagyok. Szeretettel várok mindenki t a guildben, ha egy jó társasághoz akarsz csatlakozni akik eredményeket is érnek el akkor itt a helyed! :D
    Ne menjetek ide,szar a vezetőség,főleg Kuramer,idegbeteg és minden szarért sír.

  4. Nem tudom mikori az infód, de én mióta ott vagyok kb két hete, azóta nekem semmi problémám a guilddel. Egy-két emberrel volt probléma, de azok megváltoztak vagy aki nem volt hajlandó rá, azt meg kidobták.

    Lehet régen szar volt nem tudom, de nem is érdekel a lényeg, hogy most minden rendben van, korrekt vezetés.

  5. Nem tudom mikori az infód, de én mióta ott vagyok kb két hete, azóta nekem semmi problémám a guilddel. Egy-két emberrel volt probléma, de azok megváltoztak vagy aki nem volt hajlandó rá, azt meg kidobták.

    Lehet régen szar volt nem tudom, de nem is érdekel a lényeg, hogy most minden rendben van, korrekt vezetés.
    csak tepertő idegbeteg

  6. A guild, amit nem ajánlanék senkinek.A vezetőség szörnyű,a tagok viselkedéséről és a tagok összetartásáról ne is beszéljünk.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •