1. 8 éve csak pvpzem és nem untam meg. Egyedül WOTLK-ban pveztem, mert kellettek az armorpenes cuccok, meg a DBW. NEm szeretem a kötelező jellegű dolgokat, pvp téren más volt, azzal nagyobb dolog funolni, mint egy isntában bossokat verni. NEm tudom, utóbbi nekem sose volt a szívem csücske.

  2. 8 éve csak pvpzem és nem untam meg. Egyedül WOTLK-ban pveztem, mert kellettek az armorpenes cuccok, meg a DBW. NEm szeretem a kötelező jellegű dolgokat, pvp téren más volt, azzal nagyobb dolog funolni, mint egy isntában bossokat verni. NEm tudom, utóbbi nekem sose volt a szívem csücske.
    Értem. Aláírom ahol van lehetőség minőségi pvp-re ott tényleg fun tud lenni, pláne ha van hozzá társaság! Itt azonban egyik sincs. A társaság főként PvE-s + aki pvpzik az is max casual. Ki rakja a heti cap-et vagy altot gearel BG-n. Ráadásul minőségi PvP-t még csak egy mondatban sem említenék a warmane-el. Oké hogyy PvP server de ehhez képest a CC mechanics egy rakás ***** A class balanc egy legenda és a 3:1-es populációs különbség az Alli és a Horda között sem tesz jót annak amit itt PvP-nek neveznek. 2v2-n még viszonylag tudsz "értelmesen" pvp-zni azonban BG-k Rated BG-k 3v3 és 5v5 semmi más csak egy rakás trágya. 5v5-ön esetleg lehet funolni a Wargames-el de ahhoz meg eleve kell 2 csapat amit mint mondtam PvE guild lévén nem tudunk biztosítani :) Ha hajlandó vagy raidelni várunk ha azonban csak PvP akkor nem ez a te helyed.

    Üdv.
    Vallen

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •