1. Magyarokat a Hordába!

    Üdv!

    Mostanában picit nagy a csend itt a magyar fórumon, gondoltam megtöröm a sok sok Wotlk-s post-ot egy kis MOP-al nameg... Mindíg elfér 1-2 új arc :)
    The Outsiders néven mindenkit szeretettel várunk a hordába! :) Jelenleg is jól működő közösségünkre ráfér a vérfrissítés és mivel minden nyavajás az Alliban gyülekezik, ráfér a Hordára egy kis létszám bővítés!

    Nézz szét az oldalunkon:
    http://the.outsiders.shivtr.com/
    Vagy kérdezősködj ingame!

    Ha valamit tudni szeretnél jöhet a PM is!
    Üdv,
    Vallen!

  2. A nyavajás allisok üdvözölnek :)








  3. Copy + paste:

    És akkor mi pofátlankodunk oda mindenhova :D

  4. Nem is örült Twin Consorts mikor odapofátlankodtunk eléjük :P
    Edited: September 17, 2015

  5. Mondj már 1 példát amit te egyes egyedül találtál ki és még soha nem volt fent egy ilyen oldalon sem :D Van Több eze guild több ezer weboldallal, találd már ki, hogy pont a miénk pont a tiednek a koppintása! :) Ennyierővel én is mondhatnám, hogy jó lenne ha nem másolgatnál itt mindent! :D Pari, ha megint szeretnél belekezdeni legalább érveket "copyzz" magadnak.


  6. Köszi köszi!
    Bár érdekes... Ahhoz képest, hogy mennyivel többen vagytok a hatalmas Legio Fostaligában mégis csak pár hete vagy 1 hónapja jutottatok túl Primordiuson... hm... Érdekes.

  7. Van az már 2 hónapja is. De legalább mi eljutottunk.. sőt.. Twin Consorts is halott :) Ti 4-5 hónap alatt hova is jutottatok el? Durumut megöltétek egy alkalommal? :D Érdekes...


  8. van az több is, de nembaj nagyon ügyesek vagytok gg azosztigen!

  9. Nem is örült Twin Consorts mikor odapofátlankodtunk eléjük :P
    Te most komolyan teljesen átírtad a postodat? mivan nem mered felvállalni a gyökrségeket amiket ide firkantassz? :D

  10. :) Szét ne pukkadj mérgedben kisgömböc


  11. Üdv!

    Az lenne a kérdésem, hogy pvp központú emberkeként is csatlakozhatnék hozzátok? Engem piszkosul nem érdekel a pve. 8 éve warrizom, tauriról szabadultam és unatkozom egyedül. :D Szóval szívesen mennék barátkozni kicsit a néppel, meg becsatlakozni az allisok hentelésébe.

    Morango néven vagyok fent, bár sajnos még ritka az online létem (főképp taurin csorog még a nyálam), meg nem is nagyon van miért mopozni, de nyilván a társaság változtatna ezen. Egyébként nem talállak forstwolfon. Fel akartalak venni friendsbe, de nincs ilyen nevű játékos. Wtf? Vagy itt már offline embert nem lehet felvenni? :D Na azért minden még nem tiszta.
    Edited: October 31, 2015

  12. Üdv! Alapvetően mivel PvE klán, ezért raidelni "kötelező" bár van pár pvp-s arcunk köztük viszonylag én is, bár biztosíthatlak, hogy hamar meg fogod unni az itteni "csak pvp semmi más" témát mert a classok nagyrésze bugos a CC system egy vicc az mmr meg mint olyan csak poénból van :D Ha egy jó társaságot keresel arról kezeskedem, ha viszont tényleges hardcore PvP-t szeretnél arra nem mi vagyunk az embereid! + mint mondtam ha szabadidőd engedi és fent vagy raid inveléskor és pont te lennél a 10. Aztán jön a "bocsi most nem" válasz lehet annak nem örülnék :)
    Friends-be próbáld ezeket a neveket: Vallenrod, Vaarion, Tapporauta ezekkel a karikkal vagyok leginkább online!

    Üdv,
    Vallen

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •