1. Lordaeron Serverinde Toplanmaca (Horde)

Lordaeron bildiğimiz üzere 5 saat sonra açılacaktır. Horde tarafında bize katılmak isteyen arkadaşlar için guild kurup isimleri vereceğim en kısa sürede bize katılmak isteyen arkadaşlar başlık altında toplanabilir. hem kaç kişi olacağımızı görürüz hemde neler yapabileceğimizi.

2. Eğer deathwing realmindeki buglar (argent crusade quest bugs, trial of the champion mount bugs, anub'arak bugs) burda da olacaksa oynamayı düşünmüyorum. Buglarla ilgilenecekler mi, dungeon raidler scriptli mi ?

3. Bende Lordaerona geçmeyi düşünüyorum ; beni de sayın son 2 saat kaldı haydi hayırlısı :)

4. Bende mage açacağım ama pek aktif olamam şu sıralar.Gelirim guild kurulursa buraya yazarsın whisp atarız.

5. Alliancede açma kararı aldık açtık da arkadaşlar Smyrna nickine wship atabilirsiniz

6. Ben çoktan hordede açtım bile şuan 9 lvlim. keşke başlığa horde yazmasaydın

7. abi oyuna başladım başlayalı hep 1x realmleri tercih ettim genelinde ya gereksiz yere biri bana küfür edince küfürüne cevap verdim adam ss aldı diye haklı oldu ben perma ban yedim çoğundada server 1 seneden fazla yaşamadı ben başladıktan sonra. en son oynadığım 1x realmi yine aynı isim lordaerondu 3 yılı 1 warriorun üzerine harcadım geçiş yoktu başlarda ya da vardı da ben bilmiyordum uğraşıon kasıon olmuo diyon ama olmak zorunda yeni char kasman demek 2 haftanı levelinge ayırman demek oluo e onada cesaret edemiyosun 3 seneni warriora veriyosun ne tankıyla bi halt edion ne dps iyle canın çıkıo cartı curtu donateler alıo başını sen yine dımdızlak kalıon velasılı 6k ya yakın achin oluo tabi bu sırada e sıkılıon bişe yapman lazım salıon achi kasmaya sora tak diye bi yalan atıyolar ortaya neymiş efendim serverı çaldılar hadi canım ? neyini çaldılar ? çoluk çocuga anlatsınlar o masalları ta ki o günde biliodum şuanda biliyorum ki sende zaten iyi biliyosun ki abi crash işi palavradan ibaret ee şimdi yine 1x realmi transfer olmucak YALAAN 1 sene 2 sene sora açarlar transferi ee biz yine 1 2 sene boşa emek harcarız sora donorlar alır başını yürür arkadaş yine yalandan emek harcamış oluruz abi yok bundan sora burası olmasada orjinale gidemem %99 ayda 12 euro senede 144 euro yapar o paraya 2. bi bilgisayar alırsın burası olmadı 5x ila 7x arası serverlarda oynarım daha 1x e elimi sürmem boşa emek abi cidden boşa gidio :) inşaAllah uzun soluklu verilen sözlere göre bi realm olur da pek inanmıyorum öyle olacağına :)

8. ben oyuna çok uzun süre ara verdim hikmet allye geçtikten sonra lordaeron düsündüğüm gibi çıkmaz ise oyunu bırakmakdan gene geri kalmam forumu takip ediyorum bir çok player 1x diyor donate ve point itemler yok sm alamayacaksın ve ayrıca premium olmak sıra beklememezlik yaptırmıyor tabiki ileri donemlerde geçişler açılır ise ozaman karakterleri getiririm main charda zaten full biss yapacak birşey kalmadı diyebilirim

9. abi sonu eski lordaeron %99 :) hadi %1 belki oda inşaAllah ^^

10. ben indiricemde bi old var bide normali var hangisini indirmem gerek farkı var mı?

11. evet fark var bi tanesi old olan yani normal wotlk diğeri warmane tarafından ayarlanmış warlordofdraenor modelleri içine dahil edilmiş versiyon hangisini indirirsen fark etmez ama yenisi indirirsen warlord modelleriyle oynarsın

12. woltk ta ilk defa oynayacam da transmog yapma var demi :D draenilere pek bişey yakışmıyoda ^^

13. Horde tarafında « Ares Battle Clan » diye guild kurduk. Yeni bir guild ve yöneticilerin tamamı Türk oyunculardan olusuyor. Guildi karışık milletlerden oluşturmayı düşünüyoruz çünkü başka serverlardan bizleri tanıyan yabancı arkadaşlar var ve ilerleyen günlerde aramıza katılackalar. O yüzden guild kanalında konuşulan dil İngilizce olacak. Yalnız Party de ve whisper yoluyla Türkçe konusulacak eger party'deki herkes Türk oyunculardan kuruluysa. Oyundaki nicklerimiz Rauf, Shamandra, Muck, Dieq... /PM atmanız yeterli. Bekleriz.
    Edited: September 28, 2015

14. alliancedekilerde geliyo demi?bide 3.3.5 de transmog sistemi var mı ilk defa woltk oynayacamda
    Edited: September 27, 2015 Reason: asd