1. Small Delays.

    Pozdrav dobri ljudi , imam net 50/2 i kada server dostigne pun kapacitet imam mali delay u igri , tipa kada klinem neku moc treba joj pola sekunde da se aktivira umesto odma. Kada ima oko 3-4 hiljade igraca onda mi sve ide perferkt.

    Da li je to samo do mene ili je svima tako kada je pun server?

    Latency:50-60 ni gore ni dole.

  2. prati kakav ti je fps u trenutku kada imas taj lag - delay, ako ti fps pada, znaci da ti cpu ne moze podrzi brzinu podataka koja se desava oko tebe u igri

  3. Moj drugar ima isti problem. Kaze da ima mali delay mada ja licno iskreno nisam primetio.
    Cuo sam da se jos neki ljudi zale na delay kada je server puniji.Mozda ima nesto u tome.

  4. Sve mi je na high osim shadows i weather intensity i uvek imam 60 fps i nikad mi nije ispod osim naravnou Battlegroundovima,Raid ili Capital city.
    Da li je moguce da Tripple Buffering smeta pomalo? Jer lepo pise da moze da prouzrokuje slight input lag? Ili cak addonovi.

  5. pa ti ugasi to pa proveri da li imas delay, ako nije to, onda jedan po jedan addon i vidi sta ti to laguje, a i sam kazes da ti se spusti fps u bg/raid, tako da ti to samo kaze zasto imas taj delay.

  6. pa ti ugasi to pa proveri da li imas delay, ako nije to, onda jedan po jedan addon i vidi sta ti to laguje, a i sam kazes da ti se spusti fps u bg/raid, tako da ti to samo kaze zasto imas taj delay.
    Spusti mi se fps samo kada sam u AV kada je ogromna guzva, a delay imam ovako i u open worldu.. Do servera je provereno nego ajde

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •