1. Kilka pytań od nowej

    Hejka! Dzisiaj pobrałam ten serwer i mam kilka pytań:
    Czym różni się Ragnaros od Deathwing?
    Dużo polskich graczy? Jeśli tak, to na którym więcej?
    Polecicie jakiś dobry build dla Ferala? :)
    Oraz czy jakaś gildia z Hordy przyjmuje newbie?

  2. Pobrałaś clienta, nie serwer. Z wotlka polecam Lordaeron- moltun zajmuje się obecnie tylko nim i wszystkie inne serwery mają... w tyle. Na każdym serwerze znajdziesz polskich graczy, więcej? Ciężko będzie stwierdzić. Wszyscy napalili się na Lordaeron- tam znajdziesz najwięcej graczy, nie tylko polskich. Różniły się kiedyś ratem, nie wiem jak to jest teraz, moltun dążył do zmniejszania ratów.

  3. Ktoś chyba próbuje trollować, chociaż masz rację. Pobrałam clienta i wkleiłam realm ;)

  4. moltun zajmuje się obecnie tylko nim i wszystkie inne serwery mają... w tyle.
    Core z Lordaerona będzie w przyszłośći przeniesione na DW i Rag, także gracze z tym realmów nie mają co narzekać :P

    DW i Rag raczej niczym się nie różnią, exp raty x7, kiedyś na DW było więcej gildii PvE z dobrym progresem.
    Największa bolączka tych realmów to P2W, jak nie masz ponad 6K GS to jesteś śmieciem dla większości gildii i PuGów.

    Na Ragu jeszcze żyje polska gildia DnD, progress niby mieli dobry kiedyś. Na DW jest chyba GROM.

    Poradniki dla druida > http://forum.warmane.com/showthread....List-of-Guides

    Generalnie polecam Lorda, chyba że naprawdę niecierpisz levelowania na x1 :D
    Edited: October 18, 2015

  5. Niestety strasznie mnie odpychają raty x1 z uwagi na to, że nie znoszę robienia questów. Expienie 80 przez miesiąc mnie nie raduje :/ jestem fanką BG oraz rajdów, więc lubię mieć to szybko :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •