1. Leveling de pe realmul Deathwing este o tortura

    E prima data cand joc pe un wotlk realm si anume pe Deathwing e diferit fata de cataclysm caci si zonele arata altfel.levelingul este o tortura.pot vota pentru niste iteme heirlooms sau pentru niste iteme ?caci devine plictisitor e un singur char de lvl 23 un rogue,dar ma enerveaza ca am daggerele inca de nivel 1,iteme prafe si cresc greu ca naiba

  2. Aceeasi experienta am avut-o si eu , paladin, level 26, cu arma de level 5, ca alta nu am gasit. E super tare sa omori 3 monstrii si sa faci 3 nivele, dar la un moment dat, nu mai faci fata monstrilor fara echipament pe tine. Te duci frumos la Auction House sa-ti cumperi ceva, vezi ca iteme de level 20 costa mii de gold. Serios... mii. Mii.

    Maxim ce am putut sa fac, am luat Mining de la inceput, am adunat tot copper ore pe care l-am gasit in timp ce facem level , am vandut 2 stack-uri de copper ore cu 50g fiecare stack , si am facut si eu, amaratul de mine 100g. Dar cand itemele costa 800-1000g (alea de level 30, da ? ) , am inchis jocul si m-am intors pe Lordaeron.

    PS : RDF merge, pacat ca nu il foloseste nimeni pana la nivelul 80.


  3. macar sa stiu si eu ...sa pot vota pentru heirlooms sau iteme ?ca deja devine enervant

  4. Nu se mai poate obtine heirloom numai daca donezi, in schimb poti lua iteme din icc 25 N pe vote points, cam un item dupa o luna de votat zilnic,daca ai cel putin 1000 ach pts si nu ai fost banat in ultimele 365 de zile.
    Cea mai usoara metoda de facut leveling pe care am gasit'o a fost sa ma duc in zone cu 3-4 lvl'e mai mici avand in vedere ca rata e de 7x. Bafta.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •