1. Какво се случи c Nefelin

    Играете ли някой сервер/реалм?

  2. Играете ли някой сервер/реалм?
    Повечето спряха други все още играем кои са орди други али. Като гледам Frostwolf никакви качествени бг гуилдове към алианце не останаха към хордите има мисля, че 1-2 ако има зарибени да спрепнем една ПВЕ гилдия да драскат лс. :)

  3. Повечето спряха други все още играем кои са орди други али. Като гледам Frostwolf никакви качествени бг гуилдове към алианце не останаха към хордите има мисля, че 1-2 ако има зарибени да спрепнем една ПВЕ гилдия да драскат лс. :)
    То е добре като идея ,но само да не е пандарията.

  4. Ще се сформира ли гилдията на ново и ако да в кой реалм/фракция ще е ?

  5. Аз имам герой в Lordaeron i Deathwings на 3.3.5

  6. май си спомням,че повече от половината им кор груп замина в близз,но най-вероятно са спрели вече или пък играят танкове

  7. Сашо изяде компа си.

  8. Сашо изяде компа си.
    А изяде ли на оназ там, как и беше името не помня 'катерицата' поне ?

  9. А изяде ли на оназ там, как и беше името не помня 'катерицата' поне ?

    Евала изпълни ме тука :d :d :d

  10. А изяде ли на оназ там, как и беше името не помня 'катерицата' поне ?
    За съжаление, не. Отряза го като мръсно куче.

  11. с тези, които подържаме контакт играем панда хорди в The Sanctuary, около 5 човека сме там...... , а другите или са се пръсна ли по света или не играят

  12. Сашо мина доста време не мога го видя с skype с варахила цъкахме алита по 1 време аз минах хорда той спря за 3.3.5 говорим Icc ако някой цъка може да направим 1 ударна група хорде 3.3.5 ?


  13. Хайде бе Сашо ... ах ах ах .. намери ме в скайпа или тук на лично да се разберем .. хайде че се нагледах на всякакви пароди тук .. горките те чак ме е жал .. :) Венцито съм

  14. Лололололололол...

    ПП: ЛООООЛ!






    ППП: ЛОЛ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •