1. Naujas PvE/PvP guildas 'The Voodoo Lounge' Neltharion'e.

    Sveiki visi.

    Nežinau, ar pamenat laikus, kai '[jum kandžiodavau papus]'... (juokauju, iškerpam) dar Molten-wow laikais egzistavo Greymane ir Deepholm cataclysm realmai. Buvo pati pradžia cataclysm'o moltene. Na, ir tuo metu lošiau Chaos guilde, reidinom BWD, kuris vienintelis tuo metu veikė realiai. Taigi po ilgos pertraukos pastebėjau, kad Neltharionas neturi jokio rimtesnio LT guildo, tai nusprendžiau pabandyt suburt žmonių komandą, su kuriais būtų galima išsivalyti visą contentą nuo pat BWD/BoT ir TotFW iki DShc.

    Patirties turiu tiek globale, tiek šiaip įvairiuosi privatuose, žinau, kaip vyksta progresas, kiek kartų reikia wipinti ant sunkesnių bosų, kol galiausiai jie sukrenta ir koks apima jausmas, kai paimi bosą, ant kurio wipinai 127 kartus :) Nesu vienintelis su patirtimi, vistik, yra ir kitų žmonių, reidinusių tiek globale, tiek kitur, taigi pabandysim reidus vesti kiek įmanoma profesionaliau.

    Kas liečia laisvalaikį, tai laisvai galima bus baladotis tiek RBG, tiek arenose. Neturiu kažkokių užslėpų antipatijų pvPistams.

    Taigi, jeigu yra laiko ir noro, galit susisiekti su manim arba kolegom in - game.

    Kur kreiptis: Sasnica, Lumee, Laipsnis, Atelija.

    Pabandykime susigrąžinti old community.

    Su pagarba,
    Sasnica.

  2. Malonu, kad Cata po biški atsigauna su lietuvių community. Linkiu sėkmės!

  3. Sveiki,
    renkama reid grupė
    ieškome heal ir dps, tankui taipogi rastume vietą.

    Laipsnis

  4. Sveiki dar kartą,

    Buvau truputį pradingęs, bet dabar grįžau. Tai pasiūlymas visgi galioja pilnu pajėgumu ;)

  5. Labas, esu pagrinde Cata žaidėjas. Noriu paklaust kokioje pusėje, iš pavadinimo lug Horde, bet kas ten žino?

    Reidinau ir pvp dariau daug. Pagrinde viską jau išvalęs. Vis žaidžiau su užsieniečiais, tiek prieš ir po moltdown. Taip ir nepavyko rimtai su tautiečiais žaisti.

    Sakyk kaip žiūri į reidinimą kartu jeigu aš lieku savam guilde, bent jau pradžiai.

    Taip norisi su savais žaist.

    Beje aš hunteris.

  6. esame horde pusėje
    prioritetas reidai su gildiečiais

  7. po truputį judame į priekį:
    pasiektas nedidukas progresas FL 10NM 3/7

  8. Sveiki, cia Famarsi/Marsas jei dar pamenat toki ;D Reborn pvp projektas nepavyko kaip supratau, jei cia atejot.. :)

  9. Sveiki, cia Famarsi/Marsas jei dar pamenat toki ;D Reborn pvp projektas nepavyko kaip supratau, jei cia atejot.. :)
    Niekas jam vilčių ir nedavė kad pavyks :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •