1. ''Update'' za Catu ?

    Ako neko zna da li misle da rade bilo sta oko Cate, 50% talenata, spellova, statova na classama je ubagovano ne vidim poentu igranja ?
    Edited: October 27, 2015 Reason: change expansion

  2. Malo ces se nacekati oko update-a. Vidis da su fokusirani na Lorderon i MoP. Dobili smo "mini-update" ubili su Mage-a i Rogue-a.

    Mislim da ce update izaci Decembra ili Januara sledece godine.

  3. Ako neko zna da li misle da rade bilo sta oko Cate, 50% talenata, spellova, statova na classama je ubagovano ne vidim poentu igranja ?
    Ne znam na kojem si realmu, a što se tiče Cate, čuo sam da AT core skripta će biti na Warsongu, to je relativno najbolja PvP skripta za 4.3.4 Catu ikad napravljena. Ako si na Neltharionu, onda zaboravi na AT core skriptu, jer se ona koristi za instant PvP servere.

    Još jedan prijateljski savjet, 'kani se Cate, jednostavno najteža WoW ekspanzija za skriptovanje, veoma zahtjevna za održavanje, plus veoma dosta detalja, dugeona/raidova. Skriptovanje Cate zahtjeva dosta vremena, čist primjer je Atlantiss server, koji je doveo Catu do savršenstva, već duži period je održavaju a još nisu Firelands i Dragon Soul izbacili. Ne žele da sjebu očekivanja igrača. A i sam/sama vidiš da Cata baš nije u prvom planu Moltenu.

    Pozdrav

    P.S. Poruka za moderatore, ne reklamiram Atlantiss nego sam samo napravio komparaciju :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •