1. Witam!

    Jak część z was wie, ostatnio byłem zagranica i miałem troche przerwy od WoWa. W trakcie tego wyjazdu postanowiłem zrezygnować z prowadzenia gildii. Planowałem to od dawna ale jakos nie moglem podjac tej decyzji bo spolecznosc naszej gildii mnie tutaj trzymała ale wkoncu musiałem to uczynic

    Swoją przygodę na Molten WoW/Warmane rozpocząłem mając 17-18 lat, dzis mam 24 wiec juz troszke tutaj gram.

    Przez ponad 3 lata prowadziłem różne gildie, pierw na Sargerasie jak jeszcze byl 3.3.5 potem tutaj na Ragnaros: Boyz in da Hood, pozniej DnD a obecnie Hype. Po tak długim czasie kompletnie nie mam ochoty zajmować sie gildie. Prowadzenia raidów, ogarniacia dram, promowanie itd.
    Mysle ze wiekszosc osob ktore byly na stanowisku administratora wie ile na to czasu trzeba poswiecic. Ja juz nie mam tyle czasu co kiedys i przede wszystkim chęci aby prowadzic dalej gildie.

    Od dawna jestem znudzony PVE, granie milion razy tego samego jest strasznie nude. Nie jest istotne czy wszystko 1-shot czy sa wipy. Po prostu męczy mnie ciągle to samo.
    Jeszcze sporo osob pamieta stare czasy DnD, kiedy to prowadzilem wszystkie raidy i balem sie je powierzyć officerce :)
    Miałem czas, miałem ten zapał dziś od dawna tego brak.
    Jedynie PvP od paru miesięcy daje mi frajde i nic wiecej, tylko z tego mam fun tylko to mi jakos impoonuje. PvP nie jest tak schematyczne jak PvE i dlatego wciaz sprawia mi to przyjemnosc

    Jak sami wiecie sporo naszych Core/HC juz dawno przestało grać, a to dlatego że czasy się zmieniły. Każdy z nas bardziej dorósł, jeden zajety praca, inny sie zakochał a jeszcze inny sie znudził 3.3.5
    Minęło pare lat i ta cała "młodzież" troszke dorosła :)
    Inne piorytety, inne zainteresowanie, inne zycie i jednak gdzieś po prostu ten czas rozdzielil nas.
    Jest to oczywiscie zrozumiale bo nikt z nas nie bedzie stawiał wirtualnego zycia nad prywatne.

    Zaproponowałem czy może komuś dać GM'a i chce sie tym zajac, lecz nikt z administracji nie byl tym zainteresowany.
    Gdyby chciał ktoś nas złapać Ja i Raichu oraz sporo osób idzie do gildii PvP Art of War.
    Jak juz wczescniej wspomnialem czlowiek nie ma tyle czasu co kiedys i checi dlategto wybralismy gildie PvP. Wpasc jako zwykly gracz, mam chec to gram nie to wychodze, Proste.

    Natomiast Ankal i paru innych sa w zagranicznej gildii ktora ponownie wraca na scene PvE o nazwie Dignity.
    W nowej gildii PvE latwo sie dostac do Core Grupy wiec dlatego czesc osob wlasnie na ta gildie sie skusiło, inni natomiast wybrali Devotion.
    Oczywiscie wciaz nas złapiecie na TS, jest on opłacony na pare miesiecy.
    - 79.133.216.150:6800


    Jezeli chodzi o Guild Bank zostanie on rozdany Officerce za to ze pomagali mi prowadzic gildie oraz dla paru Core Raiderow


    I tak na koniec chciałbym podziekować w imieniu moim jak i całej administracji za wspólnie spędzony czas. Za ponad rok swietnej zabawy, eurfori i dram:)


    Edited: January 16, 2017

  2. Dziękuję wszystkim za niezapomniane chwile i liczę na to że kiedyś znów się spotkamy. :)

First ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •