1. Dk tank pve

    Pozdrav ljudi, nisam bas dugo igrao na warmen tj. moltenu jos tada sam prestao. Hocu da dignem nekog tenka, ali ne znam sta je sada u 'meti' . Da li je bolje dici dk tanka(i koji se spec sada igra za tank?!) ili na primer druida? Moze li mi neko objasniti sta je sada bolje, ko je manje ubagovan itd. Hvala unapred :)

  2. Pozdrav, DK tank je uvek bio dobar izbor po mom misljenju. Reci mi koju ekspanziju igras i koliko ozbiljan PVE zelis?

  3. WotLK na Deathwingu. Pa ono, ceo zivot sam bio hardcore PvP plejer i onda sam dosao ovde posle moltenovog wipe-a i vidim da svaki drugi tim ima SM ili barem 6.3k gs na 200raitinga...(malo preuvalicavam ali otprilike nije ni daleko od toga..) pa rek'o mogao bih da igram pve za koji sam mislio da je smor teski. Medjutim, prevario sam se, kad je dobra ekipa u raidu, zaista bude super! Digao sam palu na drugom accu, ali sam dao bratu, pa sad ne znam da li je bolje da namestim ponovo palu, ili druida ili dka, nisam bas iskusan..a sto se tice ozbiljnosti, 90% slobodnog vremena provedem u wowu, tako da ono, ozbiljno :D

  4. Ok, ovako: DK je doveden od strane Blizzarda da bi se predstavila nova moguca Tenk klasa, do tad je warrior bio najoptimalniji "plate" tank. Ako igras tenka, igraces "Blood DK-a" tj "Blood" granu talenata.

    Sto se tice tezine, neces imati problema da ga naucis, za veoma kratko vreme ces ustanoviti rotaciju i sve ostalo (drugi, tj. tezi deo posla je implementacija na samu igru i ucenje taktika).
    Sumarizacija je da imas 2 taunta (http://www.wowhead.com/spell=49576/death-grip i http://www.wowhead.com/spell=56222/dark-command ) tako da ces tesko gubiti agro, samim tim on radi izuzetan "damage" iako je "tank".

    Moje licno iskustvo je da mi je uvek bilo milo videti da imamo DK tenka prilikom ICC raidova, narocito kod Lich Kinga, bilo normal ili heroic.

    Nadam se da ti je ovaj zid teksta imalo pomogao, ako zelis detaljnije, pitaj slobodno. Izvinjavam se ako sam nesto pogresno rekao, dugo nisam igrao na wotlku, jos duze nisam bio u kontaktu za DK klasom, prijatno.

  5. Jos jedna stvar, sto se druida tice. Na WOTLK-u druid je takodje bio dosta popularan, dobri guildovi su uvek imali jakog druid tenka. Zadnji put na Deathwingu sam vidjao da su se igrali u stilu "Stamina > sve ostalo" sto je funkcionisalo. Licno sam imao relativno srednje "nagiranog" druida i cistio sam ICC normal bez problema (ne verujem da bih mogao takvo nesto ponoviti sa warrior / DK tenkom jer oni zahtevaju ozbiljniju opremu).

    Sa druidom ces uvek imati bar jos 3 opcije (ako ti se tenk ne svidi), uvek ces imati gomilu opreme sa kojom mozes da kombinujes, kao sto sam rekao ljudi su samo rokali staminu do neizmoglosti.

    Naravno u svakom dobru ima malo zla, ovakvi buildovi smanjuju tvoj generalni damage i imaces problema da drzis agro, tako da ces morati striktno nauciti i postovati rotaciju spell-ova.

  6. Pre svega hvala puno sto si odvojio vremena da iskuckas ovoliki tekst! Konacno neko da mi lepo objasni sta se desava na wotlk-u po pitanju tenkova. Mislim da cu defnitivno izabrati dka :) Svidja mi se to sto je drugaciji nego ostali(nema shield, runic power itd ) Mnogo mi je znacilo ovo sto si ispisao jer cu konacno krenuti da levelam i definitivno sam odlucio sta cu igrati. a sto se tice druida, svakako sam planirao da ga dignem, ali sad ce ici resto/balance :) Pozdrav i svako dobro druze!!!

  7. Hvala na lepim recima i zelim ti svu srecu, imaj na umu da je najvaznija zabava, sve ostalo ce doci samo. Pozdrav!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •