1. Въпрос относно преместването на Lordaeron

    Здравейте имам един въпрос след като екипът на Molten-wow преместят Lordaeron в TBC какво ще стане с WOLTK.Ще се направили нов сървър който е 1x в WOLTK.Понеже като видях колко е запълнен Lordaeron и реших да си направя герой в Deathwing
    още в началото за 5-6 минути вдигнах 6 левела само от мобове и няма това усещане за трудност...А пък и предполагам не съм единствен който не харесва сърварите с голямo Exp.E тово беше въпросът ми а ако някой е информиран ще съм много благодарен да сподели информацията дали екипът на molten-wow смятат да направят сървар който е 1x WOLTK.Благодаря предварително!

  2. Lordaeron e WotLK сървър с WotLK таланти и скилове. Просто е нов и прогресивен сървър и за момента е в ТВС фаза. До сега тавана беше 60-ти левъл, от днес се вдигна до 70 и отвориха Outland. След месец-два ще отворят Northrend, ще вдигнат макс левъла до 80 и ще започне WotLK прогресията (Naxx, Ulduar, ToC и т.н.). Така че ако искаш WotLK риълм, Lordaeron e. Негативната страна е, че е фрашкан с хора и често има опашки в пиковите часове.

  3. Благодаря ти много за инормацията!Много ми помогна!

  4. Извинявам се че пиша в тази тема но не искам да отварям нова тема на празно. Та за Lordaeron трябва да логваме през LK клиента, така ли?
    Защото на мен не ми load-ва реалма

    Edit:
    Пусна ме, явно някакъв бъг е имало.
    Edited: November 11, 2015

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •