1. [Lordaeron] Ace of Spades

    Sveiki visi :) Praėjus daug metų po Sangrealo žlugimo pamanėm, kad būtų smagu vėl susirinkti senai chebrai, prisiminti senus reidus ir gerai praleistą laiką, kai dauguma dar buvom vaikai. Pirmas blynas (rebornas) buvo ganėtinai prisvilęs, nors ir nemažai mūsų susirinko, tačiau pats serveris ilgai neišsilaikė. Taigi teko šiam jau iš dalies legendiniam lietuvių guildui ieškoti naujų namų. Jais tapo Warmane. Net neabejojam, kad čia apsistosim ilgam :) Iš tikro smagu būtų pamatyti senus AoS narius, kurių neturim kontaktų ir kurie galbūt lošia užsienio gilde, o gal net kitam realme. Tačiau tikrai laukiam ir mielai priimam naujokus. Nėra net svarbi žaidimo patirtis, nes ji ateina su laiku ir kitų pagalba. Vienintelis dalykas, kurio reikalaujam, tai kad žmogus būtų subrendęs, nes vaikų darželio mums nereikia. Jeigu kas nors susidomėjot, tiesiog brūkštelkit kuriam nors iš mūsų narių.

  2. Gal neberašinėkite kitų guildu nariams ar ant tiek mažvaikiu guildas pas jus ? Nepagalvojot kad jei žmogus norės jis pats ateis nebūtina jam į pm miklint kas 10 sekundžiu tas pačias žinutes pusgalviai.
    Edited: December 5, 2015

  3. Vadindamas kitus pusgalviais, dėl to kad kažką iš jūsų vaikų darželio pakviečiau pas mus, tai tik pats pasirodai kad mailius dar esi. Niekas čia niekam kas dešimt sekundžių nerašo, gali nedramatizuot. Ir aplamai visi labiau subrendę/mokantys žaisti perėjo pas mus, tai kiti nelabai jau ir įdomus mums. Sekmytės.

  4. kas cia dar per ziurkiukstis werikia ? sumirsk tu su tu mediniu sunu gauja , suaukit visu pirma ir mastyt pradekit

  5. Tik nereikia čia rodyt savo kietumo , nepamirškite pampersu pasikeist , beja parodėt kokie įdiotai esat , o jei kas ir perėjo tai mes dėl šito nepergyvėname , bet nesame durniai kurie rašo į kitų guildo nariams ir jiems kniauke ir maldauja kad pas juos ateitu , ir šiaip nematau reikalo pas tokius debilus kaip jus eiti kam čia siūlot ? Palaukite pasirodys WOLTK ir pasirodys ko jūsų tas durniu guildas vertas , palaukite įmesiu aš jums nuotraukų kur kalbat "rimčiausi" jūsų tie bendrauja :D
    Edited: December 6, 2015

  6. Na jei nepergyventum, čia nerašytum ar aš neteisus? Iš tikro tai labai atsiprašau jei įskaudinau tavo maža arabiška širdelę mailiau, prižadu nesikėsint į kitus latriukus kurie ten dar likę. O prieš grasindamas uždominuoti tlk contente, gal pirma išmokink savo ištikimąjį warriorą kaip bindus susidėt?

  7. Aš čia rašau nes jūsų poste buvo "Visi rimčiausi" tai taip baisiai kalbėti yra žiauru jūs nenustebkite kad tie "rimčiausi" išeis iš jūsų guildo čia tik laiko klausimas , o šiaip aš tik galiu pasakyt sekmės jums su tokia sistema žaidžiant , mes konkurencija vertiname normaliai taip visados taip turi būti bet konkurentams į privačias žinutes nerašome ir neviliojame ir to labiau nemeluojame žmonėms kad eikite pas mus o ne i jūsų guilda. O dėl šito warrrioro žmogus yra naujas žaidime nemanau kad reikia prie žmogaus prisikabinti vient todėl kad jis naujokas , o kad susidės tai čia faktas ,aš kažkada ir buvau naujokas , ir kalbant apie keybind yra žmonių kurie be keybind žaidžia geriau neigu su jais.
    Edited: December 6, 2015

  8. Atsimenu sange buvo toks mudakėlis blood elfu huntas ltd pasivadinęs. Per tuos 6+ metų taip ir nesuaugai. Nepagalvoji kodėl tie žmonės išėjo vos kartą man parašius? Ir išvis kokia dar konkurencija gali tarp mūsų būti? Visi kas mokėjo žaisti išėjo, net ir tie kurie lootą skirstydavo, kadangi tu nesugebėjai.. Visi nori į Ace of Spades, mūsų gal ir nebe daug likę, tačiau pakankamai, kad tu su savo darželinukų šaika nebūtum nei kiek konkurencingas. Aš temą baigiu, daugiau nebeturiu tau ką pasakyti, jei kas nepatinka gali šokio žingsneliu eit nahui. Tai buvo paskutinės trys minutės, kurias sugaišau dėl tavęs.

  9. Kiek atsimenu tai sangreal buvo LTD nickas ir man rašė jis kad aš jo nicka turiu , jei gerai prisimenu už horda lošė jis ir šiuo metu jis lošia čia kitu nicku , o apie mane tai žinok aš sangreale tik lošiau dvi savaites ir tai buvo woltk expension užkėliau nedaug lvl nes pats servas buvo ant žlugimo lošdavo 30~ žmonių , tai tu kažką maišai žmogau arba mažiau gerk , ir išvis apie tą serveri geriau net nekalbi nes ten buvo kiek mačiau jų forume vieni hackeriai bosus su hackais ima .
    Edited: December 21, 2015

  10. Gal neberašinėkite kitų guildu nariams ar ant tiek mažvaikiu guildas pas jus ? Nepagalvojot kad jei žmogus norės jis pats ateis nebūtina jam į pm miklint kas 10 sekundžiu tas pačias žinutes pusgalviai.
    rastingumas ten tam SS, to dzonsonbaby daug pasako apie zmogu. :D o tu LTD eik i SW centra paverkti :D jis gi guilda valdo :D pats nesiorentuodamas :D sorry nenorejau izeist tikrai tik siaip pastabele :) Peace!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •