1. Lordaeron [A] gildija "No Life At All"

    Taigi pristatysiu Lordaeron realm'e Alliance pusėje esančią šiuo metu stipriausią Lietuvių PvE gildiją pavadinimu <No Life At All>

    Mūsų gildijos pobūdis labiausiai fokusuotas i PvE Raidinimo Sritį, laisvalaikiu retkarčiais vyks PvP eventai. Tad pagrinde bus ieškomi patyrę žaidėjai PvE raidams. Casual žaidėjai taip pat priimami i gildiją.

    Gildija naudoja DKP loot sistemą, bei TS3 pokalbių programą

    Dėl papildomos informacijos kreipkites į gildijos GM: Srui / Officerį: Sintharia.


    Šiuo metu TBC raidinimo gildijos progresas:
    • Karazhan 11/11
    • Zul'Aman 6/6
    • Gruul's Lair 2/2
    • Serpentshrine Cavern 6/6
    • Battle for Mount Hyjal 2/5
    • The Eye 2/4


    Gildijos website kur rasite aplikaciją į gildiją http://nla.shivtr.com
    Edited: November 24, 2015

  2. Sekmės su guildu atrodo visai neblogai nepalyginsi su hordais situacija, 20 guildu

  3. Malonių žmonių turit guilde. Levelinau Burning Stepese, sutikau paladiną "Vardas", pažėjau guildą - "No Life At All". Galvoju tautietis, sustojau prabėgdamas, pamojavau. Iš mano guildo pavadinimo buvo akivaizdu, kad aš taip pat lietuvis. Visai pamiršau, kad dauguma lietuvių turi tendenciją į sociopatiją. Taigi sulaukiau stuno, judgement, exorcism'o ir tada dar 10min corpse camp'inimo... Xp negavo, honor gavo labai minimaliai, kadangi buvau 4lvl žemesnis, tik iššvaistė tiek savo, tiek mano 15min. ir dar nuotaiką sugadino. :(

  4. Sito guildo pagrindine sudetis jau nebezaidzia arba leavino taip kad sitas guildas nevertas demesio, liko tik tokie va kaip tu cia uzmatei.

  5. Jei neklystu birziniai dbr ally pagrindinis lt guildas

  6. Lygiai ta patį galiu pasakyt apie tautiečius iš horde pusės,jau pro šalį ramiai praeiti tikrai neleis. Graudu,kad didžioji dalis mūsų tautos yra paprasčiausi šunsnukiai.

  7. Manau visur yra skirtingų žaidėjų , juk amerikietis , kaip nužudo amerikieti nieką jis jam nesako turbūt , o mes Lietuviai labai jautrus savas , sava nužudė , asmeniškai , sakau esi Hordas , žudai ally jis Lietuvis ar Amerikietis , koks skirtumas , tas pats su ally pamatai horda jį žūdai , sakyčiau wow yra toks žaidimas žmogus laukia kol tau bus bloga situacija ir jis tave puls silpnesnis ar stipresnis už tave , dar būna tokių situacijų kad padedi kitai faction kokį elita užkalt ir paskuj jis tave sudaužo :D
    Edited: January 7, 2016

  8. Manau visur yra skirtingų žaidėjų , juk amerikietis , kaip nužudo amerikieti nieką jis jam nesako turbūt , o mes Lietuviai labai jautrus savas , sava nužudė , asmeniškai , sakau esi Hordas , žudai ally jis Lietuvis ar Amerikietis , koks skirtumas , tas pats su ally pamatai horda jį žūdai , sakyčiau wow yra toks žaidimas žmogus laukia kol tau bus bloga situacija ir jis tave puls silpnesnis ar stipresnis už tave , dar būna tokių situacijų kad padedi kitai faction kokį elita užkalt ir paskuj jis tave sudaužo :D
    Man rodos poroj vietų kablelių nepadėjai, pasitikrink. :D Jeigu rimtai, tai jei žmogus tau nieko nedaro, kokia prasmė kabinėtis prie jo? Kaip pats sakai, nuo žmogaus mentaliteto priklauso, bet pats esu šiek tiek pacifistas., kitų nepuldinėju ir pats stengiuos neišprovokuot, kad mane pultų contested zonose.

  9. Nu vakar mačiau pora Lietuvių alliancu hellfire , manes jie nepuolė turbūt kad buvau 80 lvl , o jie pamate 1 horda savo lygio tai sudraskė :D

  10. Sveiki,
    Kaip sakant "Šventės baigės - gana gert - metas raidint".
    Taigi gildija "No Life at All" atsikūria ir šiuo metu ieško healų bei dps užpildyti pagrindinę 10//25 man core grupę.
    P.s. Mažesnio levelio žaidėjai yra taip pat laukiami.
    Dėl daugiau info rašykit ingame Zalion arba Srui.

  11. Šiuo metu pagrinde reikia:
    - Frost dk.
    - Hunters.
    - Demo warlock.
    - Disci/holy priest.
    - Arms/prot warriors.
    - Holy/prot/retri paladins.
    - Balance/feral/resto druids.
    - Enh/resto shamans.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •