1. Neltharion Horde Türk Guildi <The Revenants>

The Revenants
    (Eski adıyla Resurrection)

Horde

Neltharion serverında aktif bir Türk guildi kurmak istedik.

Guildimiz yeni kurulmuş olup 1-85 herkese açıktır.

Önceliğimiz PvE olup PvP ve Rp ile ilgili uğraşlarımızda olacaktır.

Amacımız herşeyden önce eğlenmek ve birlikte bişeyler başarabilmek.

Guildimiz şu an yüksek seviye bir guilde geçip ismini değiştirmiş durumdadır.

Dragon Soul heroic ve Firelands heroic denemelerimiz meyvesini vermeye başladı. Aynı zamanda Bot ve Bwd denemeleri de başlayacaktır.

Şu an 15-16 kişilik geniş bir kadromuz var. Daha da büyük bir kadro oluşturarak raid sayılarını arttırmak istiyoruz.

Güncel raid amacımız DS HC de 8 boss temizleyerek Neltharion'un bugüne kadarki en başarılı Türk guildi olmak.

Güncel Başarılarımız

DS 10 normal 8/8

DS 10 Heroic 6/8

FL 10 normal 7/7

BWD 10 normal 5/5

BoT 10 normal 4/4

Yetkililer

Magecik

Barzo

Tenroujima

Diyarpaladin

Kofteciramiz

İyi eğlenceler..
    Edited: March 20, 2016

2. Sonunda :)) hayirli olur inşallah..

3. Guildimiz ilk raid kadrosunu oluşturmak üzere. Haftada 2-3 Ds/Fl yapmayı düşünüyoruz. Gelmek isteyen herkese kapımız açık. Oyun içerisinden veya buradan iletişime geçebilirsiniz. İyi oyunlar.

4. Dark Lords adında 20 level bir guilde taşındık arkadaşlar.

5. Dark Lords guildinde devam ediyoruz arkadaşlar. Şu an guild run için yeterli sayıya ulaştık. En kısa zamanda ds normali bitirip heroic denemelerine başlayacağız. Nüfusu az bir server olduğu için biraz yavaş ilerliyoruz. Sayımızı arttırdıkça ve ekibimiz tecrübe kazandıkça Fl Hc yapabilceğimizi düşünüyorum. Neltharionda oynayan ve oynamak isteyen herkesi guildimize bekleriz.

6. şimdi elf paladin açtım ama oyunu bildiğim pek söylenemez ama size oyunda soracağım birkaç şey var hocam

7. Buyur gel yardımcı oluruz. Guildimiz Ds normali 8/8 kesmiş bulunmakta. Sonraki hafta hc ve fl denemelerine başlayacağız.

8. Teşekkür ederim. Guilde bugün girdim nickim kimsinsen yalnız oyunda bulamadım sizi bari buradan sorayım molten kapanıp warmane başladığında karakter yükseltme yapılıyordu ben onu unutmuştum oyuna girdiğimde 2 tane 85 lvl karakterim vardı blood elf mage diğeri orc dead knight. Yalnız bunlarda item yok acaba low quest görevlerini yapıp item dizmek mi mantıklı yoksa yeniden karakter kasmak mı daha mantıklı?

9. Leveling yapmak daha çok zamanını alır. Var olan karakterlerine item kas. Cloth itemler ucuz oluyor rahatlıkla alabilirsin. Arkadaşlar yardımcı olur zaten

10. Sayımız sürekli artiyor.15 online ı yakaladık hemen hemen her gün raid kuruyoruz.Gelmek isteyen catada yeni arkadaşlara da kapımız açık yardımcı oluyoruz.

11. Guildimiz BoT ve BWD raidlerini de temizlemiş bulunmakta.

12. uzun bir süre sonra wotlk'dan sıkılmaya başladığım için cata yada panda arasında gidiyorum fakat catada level kasmam lazım eğer level up yapanlarıda alıyorsanuz eğer gelebilirim aranıza çok aktif olmasamda online süresi olarak yeterince birşeyler yapabilirim diye düşünüyorum

13. uzun bir süre sonra wotlk'dan sıkılmaya başladığım için cata yada panda arasında gidiyorum fakat catada level kasmam lazım eğer level up yapanlarıda alıyorsanuz eğer gelebilirim aranıza çok aktif olmasamda online süresi olarak yeterince birşeyler yapabilirim diye düşünüyorum
    Buyur gel tabi ki. Kesinlikle ne item ne de level gözetmeden herkes bize katılabilir. Biz de elimizden geldiğince yardımcı oluruz. Aramızda yeni arkadaşlar görmek bizi mutlu ediyor. :)

12 Last