1. Witam chce zacząć gre doświadczenie mam szukam gildii obojętne jaka frakcja i jaki serwer

  2. Witaj,
    na każdym z serverów znajdziesz jakąś Polską gildie.
    Z mojej strony mogę zaprosić Cię na server Icecrown.
    Po stronie ally znajdziesz dwie aktywne gildie z Polską flagą: Dej na Wino i ISO

  3. Nick Kutanoid Hunter lvl 70 Horda szuka gildi Frostmourne

  4. Witam szukam gildii po stronie ally na serwerze icecrown. Moj nick Sharki, Kazuyoshi lub Mynia

  5. Tumany tu jest spis gildii a nie temat do wpisów o szukaniu gildii.

  6. Chcę dołączyć do Gildii. (Nymbo - 80 lvl Retri Paladin) Horda

    Mam 80 lvl Retri Paladin, Furious seta w Hordzie (jak mnie nauczycie to mogę też tankować, czy healować) i potrzebuję gildii do PVP, PVE, Raidy, Areny. Jak dołączyć do Waszego Discorda? Mój nick na Discordzie: Nymbo#2935. Mój nick w grze to Nymbo i do póki nie znajdę gildii to leveluje Maga, nick to Flexxys. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

  7. Tuman to Twój stary jest taka mała aktywność ze kazdy to ma w dupie

  8. Tuman to Twój stary jest taka mała aktywność ze kazdy to ma w dupie
    Wyzwał rodziców, ale Twój napisał z szacunkiem XDDD

  9. Wyzwał rodziców, ale Twój napisał z szacunkiem XDDD
    nie spodziewam się inteligencji po randomowym baranie co nie wie do czego służy dany temat xD

  10. hej, chciałabym dołączyć do polskiej gildi na servie Lordaeron po stronie hordy. Jakie są obecnie?

  11. "The Lords of the Ring PL" - Polska gildia dla "niedzielnych graczy" HORDA. Niczego nie wymagamy gramy dla przyjemności, skupiamy low lvl. Niczego nie wymagamy, a chcemy stworzyć miejsce w którym można wspólnie spędzić miło czas, luźno pogadać na czacie, oraz dowiedzieć się czegoś nowego o grze.

    Pisać do /w Greatlock
    Horda.

  12. May 18, 2022  
    Czołem, szukam gildii na Frostmourne
    Unholy DK, horda, obecnie 3.7k GS. Interesuje mnie głównie PVE, ale do social gildii też chętnie dołączę.
    Nick Maylanth.
    Pozdro :)

  13. May 23, 2022  
    Nick: Adiko
    Alliance
    tank pala
    szukam gildii

  14. Pytanie

    Witam,
    Czy są może jakieś aktywne polskie gildie na serwerze IC po stronie Hordy ? Dzięki za odpowiedz.

  15. Cze,

    Szukam gildii na Lordaeron po stronie Ally - fire (fbb/lb) mage, gs 5k. Grywam for fun wieczorkami, głównie pve, ale wintergrasp/bg też latam i chętnie się do arenek przyuczę (w froście, wiadomo)

    dodam, że wracam po roku i nie jestem jakimś experienced graczem. nick: Miglus lub tutaj pls

First ... 21011121314 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •