1. Szukam gildii levelujacej na serverze Lordaeron po stronie hordy

  2. July 5, 2016  
    Szukam gildii na Frostwolfie po stronie ally

  3. July 5, 2016  
    Szukam gildii na Lordaeron po stronie ally.
    Posiadam Team speak

  4. Tez szukam sympatycznej polskiej gildii w ally na Lordaeronie :)

  5. Szukam Gildii

    Witam, szukam polskiej gildii na Lordaeron w Ally, mam TS3 : ), mój nick w grze "Drrakoo".
    Edited: July 16, 2016

  6. skoro nie ma zadnej gildii (to tylko moj wniosek), to moze stworzymy wlasna? jesli ma ktos jakas ciekawa propozycje odnosnie dolaczenia do gildii, badz stworzenia takiej, prosze o /w w grze, nick Lilianka :)

  7. Zapraszamy do gildii PvE Aztec po stronie hordy na realmie Lordaeron.

  8. Jestem nowy na Warmane. Poszukuję gildii na realmie Icecrown po stronie Hordy. Preferowana gildia dorosłych osób. Gram w WoW-a z przerwami od 2006 roku. Posiadam konto premium.

  9. To ja napisze inaczej.

    Szukam gildi (lub ludzi do grania) na Lordaeron lub Icecrown (chociaż wolałbym na Lordaeron).Strona jest dla mnie bez znaczenia mogę grać po każdej.Klasa w sumie dla mnie nie ma też znaczenia bo mogę grać i tankiem i healerem.W wow gram od TBC z przerwami.

  10. To ja napisze inaczej.

    Szukam gildi (lub ludzi do grania) na Lordaeron lub Icecrown (chociaż wolałbym na Lordaeron).Strona jest dla mnie bez znaczenia mogę grać po każdej.Klasa w sumie dla mnie nie ma też znaczenia bo mogę grać i tankiem i healerem.W wow gram od TBC z przerwami.
    Tak jak wyżej. Mamy aktywną dużą gildię PvE składającą się z dojrzałych gracz w hordzie na Lordaeron. Pisz do kogoś z gildii Aztec prośbę o inva.

  11. Jakiś klas konkretnych szukacie?

  12. Na chwilę obecną przydałby się resto shaman, demo lock, holy priest. Zaznaczam jednak, że gramu tu od niewiele ponad tygodnia jest nas w gildii ponad 100 osób i jesteśmy na etapie expienia. Są już 80 lvl jednak w pełni jeszcze nie raidujemy.

  13. Locka akurat expie więc dobrze się złożyło.

  14. Gildia Eternity

    Polecam wpaść, obczaić.Jesteśmy gildią grającą po stronie Hordy na Icecrownie.
    Ze względu na narastającą liczbę graczy w naszej gildi zmieniamy nasz grafik raidów.Oto on: Poniedzialek 2X RS 25N Wtorek ICC 25 HC Sroda ICC 25 N Czwartek ICC 25 N Piatek ICC 25 HC,również dla świeżych się coś znajdzie, spontanicznie,w wolnych chwilach organizujemy różnego typu 10N dla dopiero się ubierających.Wszystkich chętnych po stronie hordy, którzy chcą coś osiągnąć w PvE serdecznie zapraszamy, rekrutacja na stronie http://eternity-icecrown.wowhordes.com oraz u officerów.

  15. Icecrown - Alliance

    Nazwa: Druzyna Mieszka
    Gm: Natardis
    Typ: PvE/PvP
    Dodatkowe linki: http://druzynamieszka.shivtr.com/
    Edited: July 30, 2016

First 123412 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •