1. Możesz się tam krztusic i tak jestem najlepszym Polkim DK pozdro !


  2. Szukam polskiej gildi ally na Frostwolfie. Zna ktoś jakąś?

  3. Możesz się tam krztusic i tak jestem najlepszym Polkim DK pozdro !
    Zalosny jestes, a nie najlepszy xD

  4. Poszukuję Polskiej (lub z przewaga Polaków) gildii progressującej na Lordaeron

  5. Witam. poszukuje polskiej gildi na serwerze Icecrown po stronie ally. Ja sam dopiero zaczynam expic po dłuższej przerwie w grze.
    Mój nick: pogodi

  6. Dla przypomnienia
    LORDAERON Horda gildia "Aztec" Rekrutacja od 1 lvl
    Miła atmosfera
    Zapraszamy nowych poszukujących gildii

  7. Witam. Do kogo się zgłosić w sprawie przyjęcia do gildii Aztec lub innej na realmie Lordaeron?

  8. Nazwa: Ruch Poparcia Garosha
    GM: Eqo
    Typ: PvE, PvP
    Frakcja(ally czy horda): Horda
    Server: Neltharion
    Dodatkowe linki: http://forum.warmane.com/showthread.php?t=341569

  9. Witam. Do kogo się zgłosić w sprawie przyjęcia do gildii Aztec lub innej na realmie Lordaeron?
    Podbijam, udało mi się odzyskać jeden nick z avka, ale weekend minął i nigdy nie jest online, także teges, może mam pecha, ale do kogo pisać?
    Potrzebuję gildii do levelowania w towarzystwie, po stronie hordy. Ot, żeby było siedo kogo odezwać.
    Edited: October 11, 2016

  10. Witam, poszukuje Polskiej Gildii po stronie Hordy na Frostwolf'ie.
    Zamieszczam post ponieważ nie udało mi się skontaktować z GM gildii wcześniej tu wymienionych.

  11. Dzień Dobry Kochani,

    Od niedawna gramy jako para Hunterów (Night Elves) po stronie Przymierza na serwerze Lordaeron.
    Chcielibyśmy założyć swoją własną gildię, bo bardzo cenimy sobie możliwość wpływu na to, z kim gramy i jak ;)
    W tym momencie mamy 25 lvl i chłoniemy wiedzę na temat WOW-a.
    Chcemy, żeby była to gildia zdecydowanie Casual, czyli taka, w której klimat i wspólna zabawa ważniejsze są niż progress. Chcemy spędzać czas na rzeczach najróżniejszych, randomowe instancje, raidy, battlegroundy, areny, wspólne questy, eventy, achievy - innymi słowy na wszystkim co można robić gildią, by poznać swoje umiejętności jak i swój charakter. Chcemy wzajemnie służyć sobie także pomocą w questach, informacją, radą oraz ogólną pomocą, gdy któryś gildiowicz jest w potrzebie. Nie mamy dużego doświadczenia, ale zdobywanie go w większym gronie wydaje się bardzo ciekawe :)
    Chętnie zaprosimy do zabawy osoby nie tylko na podobnych levelach jak nasze, ale też i wyższych - sympatyczni mentorzy mile widziani, jeśli macie ochotę nam towarzyszyć.

    Bardzo nam również zależy, aby w dłuższej perspektywie czasu poznać się osobiście, a podczas gry już od samego początku móc usłyszeć Wasz głos.
    Nie jesteśmy tylko hunterem czy słodkim gnomem, ale też realnymi ludźmi, którzy mają coś pięknego w sobie i możemy się tym wzajemnie obdarować.

    Poszukujemy osób kulturalnych i dojrzałych emocjonalnie. Możecie być różnego wyznania i preferencji wszelakiego rodzaju, jesteśmy otwarci i zdystansowani. Ale więcej o nas, jak będziemy mieli okazję porozmawiać. Mamy swoje, specyficzne poczucie humoru, możesz mieć nasze lub swoje, ale wiecznego "trollowania" i złośliwości nie zniesiemy. Nie lubimy negatywności :) W każdej sytuacji można rozmawiać spokojnie i pracować dla dobra wszystkich w gildii. To tylko (i aż!) gra, zdążysz znaleźć sam lub z naszą pomocą lepszy armor, a Twoje ginięcie nie jest w interesie nikogo z nas, więc coś po prostu nie wypaliło.

    Zapraszam do kontaktu tutaj, a później przez wiadomości prywatne, poznajmy się a później ustalajmy zasady i genialną nazwę :D

    P.S. I tak ją założymy! Ale nie chcemy pozbawiać Was zaszczytu gry z tak świetnymi ludźmi :D

    Buziaki!
    http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/d...oy-jenkins.png

  12. Witam wszystkich którzy to przeczytają :)

    Wisienka.. kusisz, ale fatalnie wybraliście stronę konfliktu. Moja krew jest czerwona i nie ma w moich żyłach miejsca na "niebieskie" włączając w to pochodzenie. Horda to moje miejsce od bety. Szukam grupy fajnych ludzi z mentalnością dużego ludzia. Cenię sobie poczucie humoru, ale też wyczucie taktu. Nienawidzę gówniarzy rzucających mięsem na chat bo wydaje im się, że mogą bo są anonimowi i nie muszą udowadniać posiadania mózgu.
    Tak więc po tym trochę przydługim wstępie... szukam mądrej gildii, z którą będę się mógł pobawić w Uldu czu ICC, albo masakrować "wisienki" na PvP. Nie wiem jakim cudem mam postacie na Icecrown, ale mam... ale wybiorę raczej pomiędzy Icecrown, a Lordaeron. Wyłącznie horda.

  13. zero polskich gild na MOPie ? nie wierze

  14. Nazwa: Exceed
    GM: Exclaim
    Typ: Casual (dopiero się rozwijamy :P)
    Frakcja: Horda
    Server: FROSTWOLF
    Dodatkowe linki (typu wlasne forum,link do tematu z forum moltena itp itd.) - jest gildyjny server głosowy Discord i grupa na FB ;)

First 1234513 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •