1. Szukam Polskiej gildi (na WoW wchodzę codziennie) od 15 do 20

    Siema szukam gildii mój nick to Hanubrian (druid 22lvl) ewentualnie Reichan (hunter21lvl) lub Tandas (rogue 26lvl)
    WSZYSTKIE TE POSTACIE SĄ W ALLIANCE NA ICECROWNIE

  2. czy istnieja typowo PVE gildie na lordreonie po stronie ally?

  3. Ultima Esperanza, ale chwilowo jest trochę pusto, bo sporo ludzi uciekło na Sunka.

  4. Cześć misie. Czy jest w ogóle jakaś polska gildia na Icecrown w Ally?

  5. Jest guild "Hype", fajna atmosfera, zajebiści ludzie warto się starać do nich dołączyć . ja teraz aktualnie jestem w hordzie przerzuciłem się na PVP bo oni mało grają PvP w sumie to guild PVE nic dziwnego. Ale na pewno tam wrócę jak znudzi mi się PvP :D. Polecam stary kompan "Hecller".

    Daje ci link do ich strony: http://www.hype-wow.shivtr.com/
    Edited: January 15, 2017

  6. Jest też gildia "OPUR". Nadal szukamy aktywnych graczy do wspólnego progresowania ICC 25 HC :).

  7. Grejfrut - Jeżeli nie wbiłeś jeszcze konkretnego poziomu to polecam udać się na icecrown bo lordaeron zdechł już jakiś czas temu.

  8. Szukam Guild - server. Icecrown
    Nick - Tumibumi
    Class - Palladyn Tank
    Gram od 18 - oporu

  9. Czesc, planuje zacząć grę na Frostwolf. Są tam jakieś polskie gildie?

  10. Cześć, chętnie dołączyłbym do jakieś polskiej gildii na Lordaeron'ie. Mówię, z góry nie czuje się mocny z WoTLK większość czasu spędziłem na TBC, a i to było lata temu. Mile widziana gildia, która po prostu stawia na dobrą zabawę i w której można pogadać. Czeka mnie męczenie ponad 70 poziomów, a nudno kiedy większość wiadomości to po prostu pytania z globala czy ktoś pójdzie na jakiś raid/instancję.
    Na chwilę obecną ekspie warka w Prot, możliwe że będę go recpecował na Arms'a/Fury do gry pvp, natomiast wtedy na pewno pojawi się alt z specjalizacją podpasowaną do gildii.
    Nick: Ashinek

  11. Gildia OPUR dalej istnieje? bo Hype sie rozpadło.

    LF ally guild pve

  12. Drodzy, poszukuję gildii gdzie można fajnie pociupać insty/raidy na Frostwolfie (oczywiście pomoc przy q i expieniu profesek). Frakcja Ally.
    Pozdrawiam!

    Erso (Drenei Monk)
    Pandwa (Pandaren Warrior)

  13. Gildia OPUR dalej istnieje? bo Hype sie rozpadło.

    LF ally guild pve
    Gildia "OPUR" funkcjonuje teraz pod nazwą "MOWMENT SZWECJA"

  14. Cześć, chętnie dołączyłbym do jakieś polskiej gildii na Lordaeron'ie. Mówię, z góry nie czuje się mocny z WoTLK większość czasu spędziłem na TBC, a i to było lata temu. Mile widziana gildia, która po prostu stawia na dobrą zabawę i w której można pogadać. Czeka mnie męczenie ponad 70 poziomów, a nudno kiedy większość wiadomości to po prostu pytania z globala czy ktoś pójdzie na jakiś raid/instancję.
    Na chwilę obecną ekspie warka w Prot, możliwe że będę go recpecował na Arms'a/Fury do gry pvp, natomiast wtedy na pewno pojawi się alt z specjalizacją podpasowaną do gildii.
    Nick: Ashinek
    Jeżeli już serio myślisz o grze na Lordzie to nie zakładaj postaci u ally bo będziesz strasznie zawiedziony pve jak i pvp. Ja sam w najbliższym czasie przenoszę mojego palka do hordy aby w końcu coś móc ugrać bo z tymi baranami nic nie da się osiągnąć.

  15. Jeżeli już serio myślisz o grze na Lordzie to nie zakładaj postaci u ally bo będziesz strasznie zawiedziony pve jak i pvp. Ja sam w najbliższym czasie przenoszę mojego palka do hordy aby w końcu coś móc ugrać bo z tymi baranami nic nie da się osiągnąć.
    grając wcześniej zawsze miałem postać w hordzie więc dla odmiany założyłem postać w Ally z samej ciekawości, zobaczymy póki co ludzi aktywnych jest sporo i zdarzy się niejednokrotnie zachowanie mile na zasadzie dania czegokolwiek przez bardziej rozwinietego gracza, co jest raczej miłym gestem, a wiem mimo wszystko, że nieważne gdzie grając ludzie tak samo narzekają na BG. Bo nie ukrywajmy często trafiamy grając z randomem na zgrane party stworzone na potrzeby danego BG

First ... 2345614 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •