1. Sa jakies gidlie[Pve, Social ;)] po stronie Hordy na realmie Icecrown, moj nick w grze to Bigshammy(Resto Shaman 5.6k gs)

  2. Sa jakies gidlie[Pve, Social ;)] po stronie Hordy na realmie Icecrown, moj nick w grze to Bigshammy(Resto Shaman 5.6k gs)
    Jedyne polskie gildie jakie są w Hordzie to "Eternity" i "Przygoda". Eternity jest gildią która progresuje LK 25hc i RSA 25hc, w Przygodzie pewnie znajdziesz jakieś luźne 10n.
    Sam napisz do nich i popytaj się ludzi czy oficerów.

  3. Nasze małe "chwalimy się" gildii MOWMENT SZWECJA, PP na 25 HC dzisiejszego wieczoru został zdobyty :)
    Edited: February 19, 2017

  4. Nasze małe "chwalimy się" gildii MOWMENT SZWECJA, PP na 25 HC dzisiejszego wieczoru został zdobyty :)
    GZ! Zróbcie swój temat na polskim forum, myślę że przez to przybędzie wam kilku graczy. :)

  5. Gratulacje!
    Tak jak Ankal wczesniej wspomnial zrobcie nowy teamt na forum bo niekarzy tutaj zaglada

  6. Witam.
    Poszukuję Polskiej gildii w Ally na Lordaeron.
    Jeśli ktoś zna to proszę napisać.
    Pozdrawiam.

  7. No a dzisiaj Sindi 25 HC za pierwszym podejściem, PP spadł za drugim. Zrobiliśmy też kilka podejść do LK 25 HC, ale narazie wyglądało to dość mocno patologicznie. Powoli i do celu!

    PS. Nikomu z nas nie chce się zakładać oddzielnego topicu dla gildii ;). Następne przypomnienie o nas będzie dopiero jak ubijemy LK.
    Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych do gry, wystarczy zgłosić się do kogoś z gildii :).
    Realm: Icecrown
    Frakcja: Alliance
    Gildia: MOWMENT SZWECJA
    Progres: ICC 25HC 11/12, RS 25N 4/4
    Edited: April 7, 2017

  8. Witam.
    Poszukuję Polskiej gildii w Ally na Lordaeron.
    Jeśli ktoś zna to proszę napisać.
    Pozdrawiam.
    Chciałbym się dołączyć do pytania - jestem newbie, pierwszy raz mam styczność z wowem - poszukuję gildii w której panujesz przyjazna atmosfera.

  9. Chciałbym się dołączyć do pytania - jestem newbie, pierwszy raz mam styczność z wowem - poszukuję gildii w której panujesz przyjazna atmosfera.
    Jako takiej aktywnej Polskiej gildii nie ma i raczej większość Polaków preferuje grę w gildiach anglojęzycznych.
    Jedynie po stronie hordy uchowała się gildia "Bezimienni" której liderem jest "Scaven" ale niestety nie mam pojęcia czy jeszcze coś grają czy też jak inne Polskie gildie chyli się ku upadkowi.
    Po stronie Alliance jest "Ultima Esperanza" która niestety też raczej umarła i większość z tych ludzi poszła na inny serwer.

    Jeżeli nie żal ci paru euro to możesz wykupić premium i grać na "Icecrown" gdzie masz multum Polskich gildii jak i aktywnych Polaków. Oczywiście nie musisz nic płacić o ile nie przeszkadza ci czekanie po 2h w kolejce.

    Ja osobiście zostaje na "Lordaeron" i raczej nigdzie się nie wybieram. Mogę ci podać nick jednego gościa który jako tako może ci pomóc na początku czy też pomóc w kontakcie z resztą Polaków.
    Proszę "FROZH" Frakcja "Alliance"
    Edited: February 26, 2017

  10. Nazwa: Czaszki i Piszczele
    GM: Denone
    Typ: PVE
    Frakcja(ally czy horda): Horda
    Server: Icecrown
    Oferujemy miłą atmosferę, wspólną pomoc, raidy zapraszam :).

  11. May 17, 2017  
    Czy więcej gildi polskich zamierza startować na TBC?:)

  12. May 25, 2017  
    Witam. Szukam gildi po stronie HORDY na serwerze ICECROWN.

    Chodzi mi przede wszystkim o Premade BG, bo Horda praktycznie ciagle dostaje w plecy na bg, co utrudnia gearowanie :D
    Oczywiscie jakeis wspolne PvE tez mile widziane, ale na 10/25man raidy nie mam gs.

    Wiec PvP guild mile widziana ;)

    Nick w grze : Rumol, mage

  13. Witam, czy Sa jakies polskie gildie na serverze tbc outland ?

  14. Jakaś gildia PvE na Icecrown po stronie Hordy? Szukają dwie/trzy osoby lvlujące - ja feral/hunt bm (docelowo mam zamiar grać feralem a huntem robić goldy) z doświadczeniem z TBC + moja panna newbie mag frost + ewentualnie brat panny, tak samo newbie shadow priest :D

  15. Nazwa: Illidari
    GM: Tharnor
    Typ: PVE
    Frakcja(ally czy horda): Alliance
    Server: Outland

First ... 34567 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •