1. Witam , czy istnieje jakaś polska gildia Lordaeron, Horda ?

  2. <BRO WARY> - polska gildia PvE (Horda, Lordaeron), obecnie rekrutuje : zapraszam pod ten temat po więcej informacji :

    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=425511

  3. <Squadron Poland> zaprasza!!! Wiecej informacji tutaj:
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=425612
    Edited: August 29, 2020

  4. Nowa gildia Outsiders otwiera rekrutacje

    GM: Jessipinkman
    Typ: PVE
    Frakcja: Horda
    Serwer: Iccecrown

    Jestesmy gildia nastawiona na grę pve. Poszukujemy ludzi z doświadczeniem: ICC, RS, ToGC. Minimalny gs - 5,5k. Posiadamy Discord oraz niebawem system lootu DKP

    Jeśli jesteś zainteresowany napisz podczas gry do:
    /w Jassipinkman
    /w Furiat
    /w Dewarrs
    Lub /who Outsiders i zapytaj kogoś online

    Zapraszamy! ;)

  5. Cześć, szukam aktywnej gildii rekrutującej nawet nowych, na Lordaeron w Ally, ewentualnie Horda, bo dopiero zacząłem grać na tym serwie. Poki co expie Mage, bo ta klasa nigdy nie grałem. Nick Miglus w grze, dzięki, pozdrawiam

  6. Cześć.
    Zapraszam w takim razie do gildii Zbuntowani :)

    Zapraszamy także wszystkich starych jak i nowych graczy którzy są po stronie Przymierza na realmie Lordaeron.

  7. Chętnie, mój nick w grze Miglus. Do kogo ewentualnie powinienem się odezwać?

    Dzięki.

  8. Gildia

    Cześć.
    Zapraszam w takim razie do gildii Zbuntowani :)

    Zapraszamy także wszystkich starych jak i nowych graczy którzy są po stronie Przymierza na realmie Lordaeron.
    Dołącze nick Pepiteq

  9. Wystarczy, że znajdziecie kogoś online z gildii i na pewno ktoś się znajdzie by dodać.

  10. dżem dobry, ekipa 4 ludzi (moze 5 w przyszlosci) szuka gildi na serwerze icecrown, gramy bardzo casualowo, bez hardkoru dlatego szukamy jakiejs gildi bez cisnienia :) (sham, pal, rog

  11. Jeżeli gracie po stronie Ally to zapraszam do gildii Dej na Wino. Wystarczy napisać do osoby aktywnej w gildii aktualnie :)

    Pozdrawiam!

  12. Jeżeli gracie po stronie Ally to zapraszam do gildii Dej na Wino. Wystarczy napisać do osoby aktywnej w gildii aktualnie :)

    Pozdrawiam!

    zapomnialem napisac ze niestety po stronie hordy :(

  13. NOWA GILDIA "WE LOVE PUG" Rekrutuje wszystkich Polakow chcacych grac i raidowac w luznej atmosfeze bez spiny i ubierania altow gmi i oficerom po wiecej info w STPRECORDS,MANDARYNA,SIOJA,BANQU


  14. Czy na icerown są jakieś aktywne polskie gildie ?
    Bardziej mi chodzi o social pve niż progresówki, wiem że w hordzie "podobno" są 2 duże a jak to wygląda w ally ?

First ... 89101112 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •