1. Здравейте! :)

    Добър ден. Днес реших да се върна към играенето на УоУ, в WotLK експанжъна и след като разбрах, че тук са настъпили промени и е отворен нов х1 релм, реших да се пробвам тук. Може ли да попитам, дали има някакви гилдии, основно ПвЕ, които се развиват добре в момента (въпреки, че релма е сравнително нов)? Ще почвам да играя от другата седмица, защото пътувам в момента, но след като дигна до 60-ти/70-ти, искам да знам какъв избор имам. Ако няма такива, ще си търся международна :D Благодаря предварително за вниманието!

  2. Добър ден. Днес реших да се върна към играенето на УоУ, в WotLK експанжъна и след като разбрах, че тук са настъпили промени и е отворен нов х1 релм, реших да се пробвам тук. Може ли да попитам, дали има някакви гилдии, основно ПвЕ, които се развиват добре в момента (въпреки, че релма е сравнително нов)? Ще почвам да играя от другата седмица, защото пътувам в момента, но след като дигна до 60-ти/70-ти, искам да знам какъв избор имам. Ако няма такива, ще си търся международна :D Благодаря предварително за вниманието!
    Ще ви опиша моя личен опит , а вие решите да ли искате да играете. Преди да започна ще ви опиша нещо важно , но странично, рекорда на сървъра без краш е по-малко от 2 дни. Като цяло "кастерите или магиосниците" са мега нерфнати , сам моб може да ви направи 1в1 и ще преживеете това доста пъти. Ако играете меле играта ще ви е много по-лесна понеже молтен не обича кастери, Относно крашовете когато се случат и наскоро сте завътшил куестове, експириенса които ви е даден изчезва , но куестовете за него ги брои като завършени. Общо-взето може да се наложи да фармите чудовища за да идете в друга зона. Когато станете левел 80 , получавате едно много НЕ-балансирано пвп . Голяма част магиите *спеллбоока* не работи правилно. ПвП-то към този момент е невъзможно поради не-работещите неща.

    PvE , както предполагам знаете , се фармят емблеми, а при крашовете губите наскоро взетите. Аз лично си дадох почивка няколко месеца в очакване да си оправят сървъра. Лично ако питаш мен дали си заслужава занимавката да дигаш 80 левел в x1 в този реалм аз бих казъл НННННННННЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ , НЕ,НЕ,НЕ и НЕ . На кратко PvP-то е плачевно не си струва играта ,а за PvE трябва да стискаш прърсти да не крашне . Това за мен не е играта

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •