1. Легион ли ще разцъкващ набе


  2. Когато излезе - да.
    Аз очаквах резюме от 1000 думи ,а получих... 3 . Ако не си гледал ревютата на героите ще ги правят още по-лесни понеже в момента аркейн магйосника натиска 4 копчета ,а ще го намалят в 2 или 1. Същото се отнася и за другите Герои. Сетовете за ПвП и ПвЕ ще са едни и същи просто ще сменят статсове в пвп и пве инстанции. За съжаление играта е достигнала етап в които колкото и голд да изфармиш пари не може да се избият. Иначе къде смяташ да играеш

  3. Аз очаквах резюме от 1000 думи ,а получих... 3 . Ако не си гледал ревютата на героите ще ги правят още по-лесни понеже в момента аркейн магйосника натиска 4 копчета ,а ще го намалят в 2 или 1. Същото се отнася и за другите Герои. Сетовете за ПвП и ПвЕ ще са едни и същи просто ще сменят статсове в пвп и пве инстанции. За съжаление играта е достигнала етап в които колкото и голд да изфармиш пари не може да се избият. Иначе къде смяташ да играеш
    Гледам, но коментирам предимно в ммо-шампион, а в момента алфата е спряна до другата година и няма нищо интересно. Мен ме интересува предимно хънтъра, като изключим, че вече ше има два спеца за мен, защото аз не съм играл 10 години тоя клас, за да съм мелее накрая. Разбирам ги, че преди бяха твърде еднакви, с марксман, но е пълно с мелее спекове и не виждам място за съвайвъл по райдове.
    Вероятно няма да играя на стормскейл, тъй като там явно му свърши живота на гилда в който бях, но си стоя като социал там. Не съм решил още къде ще е.
    А за голда - аз изфармих пари за легиона + 3 токена за два месеца време. В момента не играя, може би по-късно ще се включа пак.

  4. Този демон хънтър с майл ли ще е?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •