1. Raty

    Witam. Czy moglby mi ktos opisac dokladne raty realmu Deathwing,Ragnaros i Blackrock? Wybralem Deathwing i jestem ciekaw czy dobrze wybralem. Jak macie jakas fajna polska gildie do pogadania to dajcie znac do kogos pisac :)

  2. Deathwing i Ragnaros maja exp rate x7, profesje x5
    Blackrock - instant 80 PvP

    Wydaje mi się, że w tej chwili na warmane jest tylko jedna sensowna polska gildia http://forum.warmane.com/showthread....dia-lt-Hype-gt

  3. czy istnieje cos takiego jak boost exp? Interesuje mnie to na serwerze z MoPem, bo chyba jest bizzlike, tak ? Jeszcze nie zaczalem grac, narazie sciagam clienta.


  4. Z tego co słyszałem na Lordaeronie nie działa Dungeon Finder i trzeba zbierać grupy ręcznie. Orientujecie się jak to jest na innych Realmach?
    Edited: January 5, 2016 Reason: Literówki :>

  5. Orientujecie się jak to jest z innych Realmach?
    Ja wnioskować że nie rozumieć ale domyśleć. RF działa na wszystkich realmach.

  6. Na pewno na wszystkich? Wyczytałem, że na x1 Finder jest wyłączony, bo chcą, żeby gracze ręcznie zbierali grupy na Dungi, jest w tym jakaś prawda?

  7. obosz-,- na Lordaeronie nie działa, na reszcie tak

  8. To trzeba będzie spróbować zabawy na Deathwingu lub Ragnarosie, jakoś średnio podoba mi się gra bez działającego dfa :/

  9. Deathwing lub Ragnaros są na innym racie i powątpiewam w sens rdfa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •