1. Account Terminated bez razloga / koliko traje ovaj suspend

    Udjem ja jednog dana na website da votujem i odjednom crvena slova na accountu i kaze "Your account has been termianated due to account scam" a ja u zivotu nista nisam scamovao, jos gore onde gde pise zadnja lokacije sa koje je accaount bio aktivan pise da je u Americi a ja u americi nikad nisam krocio, i sada nmg da koristim website opcije niti da koristim marketplace, sta mislite koliko otprilike ovaj suspend traje?

  2. posalji tiket na sajtu i pitaj da ti objasne zbog cega si dobio to i objasni im da je to greska neka i tako to...

  3. Malo mi smrducka to što pitaš koliko traje, umesto da kažeš da ništa nisi uradio i da 'oćeš da te anbanuju.
    Elem, moju paranoju sa strane, ako je terminated, to je onda perma ban.

    Kod velikih zajednica, ljudi koji rade na njima, jednostavno ne mogu fizički da stignu da obrade sve zahteve/isprate sve pokušaje krađa i slično, te uvode auto-sisteme koji to regulišu. Moguće je da je neka greška jednog od sistema zaštite. A druga varijanta je da si nekoga skamovao/pokušao da skamaš te si popio ban.

    To što ti prikazuje da si logovan iz Amerike poslednji put i nije mnogo merodavno.

    Elem, sačekaj nekog od Modova da ti odgovori, oni imaju detaljniji uvid šta se desilo. Može da bude nešto sasvim treće.
    Ti si drugi slučaj koji se žali na isti problem, te verujem da je greška u nekom od sistema zaštite.

  4. To sto sam pitao koliko traje otprilike je zato sto sam vec 3-4 meseca suspendovan bez ikakvog razloga i nmg da iskoristim mojih 100 vote poena niti da koristim Unstuck na sajtu kada mi je potrebno, ban appeal nmg da posaljem jer u ban appealu i mora da se izabere ban na koji se zalite a ja nemam ni jedan ban pa zbog toga nmg da posaljem ban appeal. Mada pocinjem da mislim da sam suspendovan zato sto sam usao na acc od druga koji je quit WoW i poslao sam sve gemove i goldove koje je imao i da su me suspend zato sto sam sa iste IP adrese to uradio i pomislili su da sam scam taj account, drugi razlog ne postoji no da je greska, gde mogu jos da se zalim na ovo?


  5. Ne radi to, pokusao sam gaziliion puta, da bi poslao ban appeal moram u onoj dole sekciji "Select ban to appeal" da izaberem ban a tamo nema bana da izaberem i stoga nmg da psaljem ticket ako tu ne oznacim ban :((((

  6. ( a ja u zivotu nista nisam scamovao ) To ti niko nece poverovati, jer smo svi mi nekad nekog prevarili, tako da to sto si rekao mozes da okacis macki o rep, vidi ja sam jednom prevario jednog lika u igrici nije bila neka vrednost ono tipa 20-30k golda ali sam za to dobio bann i cekao sam da mi skinu bann sa akaunta, to bih i tebi preporucio da cekas mozda i nije perma banovan, al' ako si stvarno spao na taj nivo da ukrades tudji akaunt, akaunt koji je igrao jedan covek i trudio se sve to sto je imao postenim radom da stekne, onda si baki moj zasluzio taj perma bann jos i da ne mozes vise nikad da igras na ovom serveru.

  7. Jako stara tema, ali ako još neko ima ovakav problem, a nije uradio ništa protiv pravila, objašnjenje je:
    Pokupio si IP adresu nekoga ko ima ban na istoj, pa je auto-banovalo i tebe. Menjanje IP adrese pomaže.
    Ako ne pomogne, a account ti je premium - javi im se mailom.
    Napomena: Ljudi na forumu nemaju veze sa tehnikalijama servera, niti im je to u opisu posla. Kontaktiraj ih na mail.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •