1. Deathwing - Alliance - Türk Topluluğu

Deathwing de oynayan Türk arkadaşlar için bi toplululuk kurmaya karar verdik gear bizim için önemli değil ister full biss ol istersende yeni başlamış arkadaş bizim amacımız pvp yapan adamlarıda pve yapmak isteyen adamlarıda bir araya toplamak isterseniz kendi içinizde istersenizde bi gün belirleyip pve yapabilir yada bg - arena gibi pvp yapabiliriz. benim istediğim birşey yok aynı dili konuştuğumuz insanlarla bir araya gelmek sadece hepimiz çok zaman verebilen insanlar değiliz oyuna bunun için kendimizi kısıtlayacak bir durumda görmüyorum oyun içerisinde yani isteyen gelir meslek yapar isteyen gelir sohbet eder isteyen gelir pvp yapar isteyen pve yapar tabikide belli bi oranda insan gelirse kendi içimizde de pve olayını yapabiliriz. gear durumuna göre gelmek isteyen arkadaşlar oyunda beni bulabilir yada guildin adını arattıra bilirler .

Guild Name : Hide N Seek

Guild'e girmek isteyen arkadaşlar Oyunda : Cybers-Antihuman-Kealle-Smyrnaxx Gibi isimlere wship atabilir yada

Raidcall: 6598273 bu kanaldan bize ulaşabilir iyi forumlar , iyi oyunlar..
    Edited: February 26, 2016

2. :) bende uplayam abi. Güzel bi çalışma çünkü pve adı altında kurulan ve belirli bir ölçüde başarı yaşamış guildler (Türk guildleri) yeni katılan elemanlar için bir rant mekanizması olarak görülüyor. Ve eski memberlarda benim sayemde millet gear yapıyor ayağına gidiyor.(benim düşüncelerim :) yanlış olabilir ama belirtmek istedim sadece) Bu husus ta ilerleyen guild yaşamında eski veya üst mevkideki yönetici kısma daha çok raid kurma olayını getiriyor. E oyun bu :=) bi meslek değil adamın bi kazancı olmayınca bi noktadan sonra patlıyor tabi. ben demiyorum öyle bi kıytırıktan bi guild olsun. ama temeli böyle başladıysa başarının geleceğini düşünüyorum. Hayırlısı olsun abi :=)

3. :) bende uplayam abi. Güzel bi çalışma çünkü pve adı altında kurulan ve belirli bir ölçüde başarı yaşamış guildler (Türk guildleri) yeni katılan elemanlar için bir rant mekanizması olarak görülüyor. Ve eski memberlarda benim sayemde millet gear yapıyor ayağına gidiyor.(benim düşüncelerim :) yanlış olabilir ama belirtmek istedim sadece) Bu husus ta ilerleyen guild yaşamında eski veya üst mevkideki yönetici kısma daha çok raid kurma olayını getiriyor. E oyun bu :=) bi meslek değil adamın bi kazancı olmayınca bi noktadan sonra patlıyor tabi. ben demiyorum öyle bi kıytırıktan bi guild olsun. ama temeli böyle başladıysa başarının geleceğini düşünüyorum. Hayırlısı olsun abi :=)
    amaç belli bizde isteyen ateş yakar sw nin ortasında gider oturur butun gun takılır isteyen gelir battleground girer isteyen arena yapar çok isteyen 66ci alt charını kasar isteyen meslek toplar ah de para kasar isteyen selam verir muhabbet eder amac sohbet eglence birazda kafa dagıtmak için oyun oynamak he gırgır samata ile birşeyler daha iyi yerlere gelebilir diye düşünüyorum wow demek sadece icc veya rs farmlamak değil zaten makinaya karşı olan bir oyunda bossları kestikten sonra bi yerden sonra sıkmaya başlıyor ve oyuncular başka oyun derdine düşüyor ki bunu en iyi ben yaptım

4. Turgut'um realmler birleşsin, Hep beraber toplanır kurarız bişeyler. Diğer topukta konuştuklarımız gibi. Bölünme olmasın, tek çatı.

5. Belli bir oranda toplanıyoruz en kısa sürece icc olayını başlatacağız hali hazırda level kasan arkadaşlarımızda mevcut ve 80 level olup gear kasma işlemlerini veya level kasan arkadaşlara yardımcı olmaya devam ediyoruz ilk başlıkta da yazdığım gibi bizim tek amacımız guild içerisinde sohbet ortamını oluşturmak ve insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz amaç zevk almak ve zaman geçirmek herkese iyi oyunlar iyi forumlar.

6. Belli bir oranda toplanıyoruz en kısa sürece icc olayını başlatacağız hali hazırda level kasan arkadaşlarımızda mevcut ve 80 level olup gear kasma işlemlerini veya level kasan arkadaşlara yardımcı olmaya devam ediyoruz ilk başlıkta da yazdığım gibi bizim tek amacımız guild içerisinde sohbet ortamını oluşturmak ve insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz amaç zevk almak ve zaman geçirmek herkese iyi oyunlar iyi forumlar.
    6598273 Rc ye geldım .d kımse yok kardesım ıp mı degıstırdınız

7. Hayır genellikle akşamları online oluyoruz çoğumuz ondan dolayı olabilir

8. Dump Dump Dump :D eyvallah yakında katılıyorum

9. Buyur bekleriz kapımız herkese açık

10. isim Barrignarl Human paladin teşekkürler :)

11. Konu uplanmıştır arkadaşlar aralarında icc kurup girmeye başladılar eğer katılmak isteyen varsa /who hide yazdığı zaman çıkan arkadaşlarla irtibata geçip guilde kendilerini aldırabilirler.

12. hırsız ve çöp tayfa toplanmış yine.

12 Last