1. Upoznavanje sa osnovnim stvarima.

    Ovako, pre svega hoću dap očnem Kataklizmu, jer mi je Wotlk dosadio i da se upoznam malo bolje sa igrom i to sve, ali mi treba vaša pomoć
    Voleo bih da znam šta sve ne radi, ono najbitnije i najglavnije, koliko je zaista server ubagovan, šta mogu da očekujem, a šta ne i da li se može igrati bez problema? Šta bih još mogao da pitam, vidim da samo 1 realm ima za Katu i to me plaši, koliko se zaista raiduje sa samo 2k igrača i koliko su ti igrači aktivni, da si imaju veze sa igrom i tako to, koje instance rade, a koje ne, jer ne bih voleo da potrošim vreme i kasnije se razočaram zbog stvari koje još uvek nisu popravljene. Nadam se da većina stvari kako treba. U Wotlku je ostalo baš nekih bezveznih bagova, poput borbe u wintergraspu koja ne radi i nekih death bugova u naxxu, rodiš se negde u plaguelandsu, zaista neke osnovne stvari. Nadam se da topik neće biti obrisan, jer bih voleo baš na ovom serveru da počnem kazaklizmu, hvala. :)

  2. Kol'ko ja videh, mada sam bio poprilično pijan, a sad me mrzi da proveravam, realm na kojem se trenutno igra Kataklizma će da doživi metamorfozu i postane MoP.
    Što se WoTLK-a tiče: možeš da se oprobaš na Lord-u ili da sačekaš core update na DW+Ragn - biće dobro, nadamo se. :)
    Edited: January 13, 2016 Reason: WoTLK, hope never dies

  3. realm na kojem se trenutno igra Kataklizma će da doživi metamorfozu i postane MoP.
    To se desava samo u slucaju da se vecina igraca slozi, a veruj mi to se nece desiti.
    A evo i lista sta radi a sta ne

    http://forum.warmane.com/showthread....geon-Raid-list

  4. Cata ostaje Cata .l. #SaveCata

    I pogledaj link od Bleedticksa.

  5. Cata je golo govno, ne zbog bugova vec krajnja realnost.

  6. Ovako, pre svega hoću dap očnem Kataklizmu, jer mi je Wotlk dosadio i da se upoznam malo bolje sa igrom i to sve, ali mi treba vaša pomoć
    Voleo bih da znam šta sve ne radi, ono najbitnije i najglavnije, koliko je zaista server ubagovan, šta mogu da očekujem, a šta ne i da li se može igrati bez problema? Šta bih još mogao da pitam, vidim da samo 1 realm ima za Katu i to me plaši, koliko se zaista raiduje sa samo 2k igrača i koliko su ti igrači aktivni, da si imaju veze sa igrom i tako to, koje instance rade, a koje ne, jer ne bih voleo da potrošim vreme i kasnije se razočaram zbog stvari koje još uvek nisu popravljene. Nadam se da većina stvari kako treba. U Wotlku je ostalo baš nekih bezveznih bagova, poput borbe u wintergraspu koja ne radi i nekih death bugova u naxxu, rodiš se negde u plaguelandsu, zaista neke osnovne stvari. Nadam se da topik neće biti obrisan, jer bih voleo baš na ovom serveru da počnem kazaklizmu, hvala. :)
    Brale dzabe pocinjes, kataklizma umire bolje igraj na wotlku ili mopu
    Edited: January 14, 2016

  7. PROPOSITION: CATACLYSM INTO MISTS OF PANDARIA UPDATE (Q2 2016)
    There are two reasons for this proposition. Firstly, in spite of all our efforts, our development team is stretched too thin to achieve the desired quality across 3 expansions. Secondly, due to this, players get the feeling that their realm does not get enough attention or feels abandoned. An expansion update from Cataclysm to Mists of Pandaria would help us focus on 2 expansions, significantly improving development efficiency. Naturally, if proceeded, this update would take place only after a Frostwolf's 5.4.0 to 5.4.8 update is proved to be successful and achieves a desirable level of quality, because abandoning Cataclysm and downgrading its community's experience is not the purpose of the proposition. Keep in mind that this is a proposition for both Neltharion and Warsong, it is not an announcement and community feedback will be the primary factor before we make a decision. I stress again Cataclysm will NOT be upgraded if majority of Cataclysm community will not support the proposition.
    Ako stvarno bude bilo ankete, mada ne verujem, glasaću negativno.

  8. Verovatno nece biti ni potrebe praviti anketu, posto je vecina igraca protiv upgrejda na MoP.

  9. Pa otkako sam registovan ovde, igrao sam Wotlk na ragnarosu i dosadilo mi je vise wotlk. Sta se uopste ocekuje na Ragnarosu kada se zavrsi taj core update?
    Inace ova lista raidova za katu i dungeone mi se svidja, sve radi osim Nefariana, e a sada me i sitnice zanimaju, poput onih da li ce biti poteskoca u levelovanju i tako neke sitnije stvari, koja klasa je ubagana, a koja nije. :)

  10. ne igram catu ali posto je x7 nece biti poteskoca sa levelovanjem.

  11. Cata ne lici ni na sta i treba je ukinut :)


  12. Hoće li mi onda neko pomoći sa levelovanjem? Igraću hordu naravno i pošto mi je dosadio šaman, a sa njim najbolje igram, neću njega, biću Undead, ali šta, još ne znam. :D
    Aktiviraću se, pa eto, igrač više na kati, nije loše. :D

  13. Setio sam se da sam poslednji put popizdeo kada sam igrao catu ovde, imao sam goblina i nisam znao kako da izadjem sa ostrva, mucio sam se 7 dana i na kraju sam odustao, e sada da ne bi bilo problema, koliko je pametno bas Goblina uzeti?

  14. I dalje bolja od Pandarie.
    MoP je institucija za catu. Cata je takav feces od expanzije da mi je nejasno kako uopste ima ljudi da igraju. Na retailu redovno pljuju catu i sa dobrim razlogom. PVE i boze pomozi ako ne u smislu mechanica makar sto se lora tice, PVP? Jebi me ujna. Naletis na counter clasu i otpozdravis.


    Cata gameplay se meni svodi na pitanje: Jel volis da placas rougovima i noobovima samo zato igraju tvoju counter clasu? Ako je tvoj odgovor volim onda jebiga. MoP je faceroll teski cca mali milion ali ako fejlujes gazice te ako si skilled gazices sto je i poenta jebene igre.
    Edited: January 17, 2016

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •