1. kolejki

    Nie da sie już przejsc obok kolejki na Lordaeron? farmie to i nic xd
    Edited: January 14, 2016



  2. Nie da sie już przejsc obok kolejki na Lordaeron? farmie to i nic xd
    Własnie przez takich ludzi to naprawili.

  3. nie da sie grac wiecznie kolejka

  4. ...... tą kolejkę przychodzi człowiek z pracy o 19 do domu wpisuję passy i co 1500 kolejki 2-3h czekania czyli około 22 login a czas już spać bo do pracy trzeba wstać i ja się ku..a pytam jak tu grać??

  5. poprostu sie K....A nie da ,trzeba szukac innego serwa

  6. Dało się, codziennie omijałem, aż naprawili ;_;

  7. Dało się, codziennie omijałem, aż naprawili ;_;
    Miałem na myśli wejście bez kolejki jako contributor, nie jako gimb, sory

  8. Poczekajcie na ToDa, za ~20 dni otwarcie nowego realmu.

    nie jako gimb, sory
    Gimb bo co? bo znalazł sposób na ominięcie tej sztucznej kolejki? proszę cię... xD
    Przecież to wszystko jest ładnie obmyślone, Lordaeron to następny "cash grab" moltena. Wierzcie sobie dalej w to 10K online, nawet mi was nie żal.

  9. Poczekajcie na ToDa, za ~20 dni otwarcie nowego realmu.


    Gimb bo co? bo znalazł sposób na ominięcie tej sztucznej kolejki? proszę cię... xD
    Przecież to wszystko jest ładnie obmyślone, Lordaeron to następny "cash grab" moltena. Wierzcie sobie dalej w to 10K online, nawet mi was nie żal.
    To Ty chyba chlopie nie grasz na Lordeaeronie od poczatku. Kiedy serwer startowal na classicu, graczy bylo okolo 5k. Z kazdym tygodniem i miesiacem przybywalo i kto gra od poczatku, widzial ten stopniowy wzrost. Te 10k nie wzielo sie z dupy za przeprszeniem, tylko szlo w gore co 200-300 tygodniowo.

    Inna spawa pojdz chociazby do dalaran chlopie. Praktycznie nie ma wolnego miejsca na ulicach, wszedzie sa ludzie.., a to tylko jedno miasto. Gdzie masa ludzi jeszcze expi, jest na BG, raidach, instancjach itd.

    Kolejna sprawa jak wam szkoda 15 zl miesiecznie na omijanie kolejek to o czym my w ogole rozmawiamy, to jest paczka fajek, badz kilka piwek. Mozna tez poprosic znajomego zeby sie logowal za kogos, jak ktos wraca do domu o 19-20 jak faktycznie sa kolejki.

    Poza tym haha smieszne sprawa, jak ten serwer tak Cie boli.. co tutaj wciaz robisz ?, masz konto od 2011 roku.. 5 lat sie meczysz ?.
    Moze faktycznie wez kolegow i idz na ToDa. Bedzie paczka fajek wiecej.

  10. Poszukaj dobrze na reddicie, bo tutaj na forum takie rzeczy znikają instantowo.
    Ktoś odkrył stada botów na 69 lvlu w dragonblight/grizzly/... Wszystkie bez gildii, zawsze zalogowane, żaden nie odpisuje, w krainie, która nie oferuje im żadnych questów, zawsze logowali się jednocześnie i nigdy żadnego poziomu nie wbili. Mogłeś przelecieć całą krainę spamując /target i nie znalazłbyś nigdy żadnego, a na /who wisieli. Prawdopodobnie siedzieli gdzieś w ghost form.
    Ja wiem, że nie każdy się orientuje w tych sprawach, tak jak dzieci do pewnego wieku wierzą w mikołaja, ale trochę więcej obiektywizmu.
    Chyba, że masz jakieś genialne wyjaśnienie tej sytuacji? Screena mogę podesłać na PW, bo banany już tutaj leciały dla osób ujawniających pewne rzeczy...

    Ja tu gram, server mi się podoba, ale nie lubię kantowania.

  11. To Ty chyba chlopie nie grasz na Lordeaeronie od poczatku. Kiedy serwer startowal na classicu, graczy bylo okolo 5k. Z kazdym tygodniem i miesiacem przybywalo i kto gra od poczatku, widzial ten stopniowy wzrost. Te 10k nie wzielo sie z dupy za przeprszeniem, tylko szlo w gore co 200-300 tygodniowo.

    Inna spawa pojdz chociazby do dalaran chlopie. Praktycznie nie ma wolnego miejsca na ulicach, wszedzie sa ludzie.., a to tylko jedno miasto. Gdzie masa ludzi jeszcze expi, jest na BG, raidach, instancjach itd.

    Kolejna sprawa jak wam szkoda 15 zl miesiecznie na omijanie kolejek to o czym my w ogole rozmawiamy, to jest paczka fajek, badz kilka piwek. Mozna tez poprosic znajomego zeby sie logowal za kogos, jak ktos wraca do domu o 19-20 jak faktycznie sa kolejki.

    Poza tym haha smieszne sprawa, jak ten serwer tak Cie boli.. co tutaj wciaz robisz ?, masz konto od 2011 roku.. 5 lat sie meczysz ?.
    Moze faktycznie wez kolegow i idz na ToDa. Bedzie paczka fajek wiecej.
    Kolego chyba cię pojebało że będę płacił 15 zł miesięcznie z taki crap który jednego dnia nie wytrzyma bez DC. To już lepiej dołożyć trochę kasy i kupić battlechesta. Mam im znowu zapłacić, a oni po raz kolejny po jakimś tam czasie zrobią udawanego hacka serwera?

  12. Chlopie to nie graj. Zawsze masz wybor, grac czy nie grac. Nikt Cie do niczego nie zmusza. Chodzilo mi o to ze to sa groszowe sprawy. A global to wiesz, nie kazdemu WoD sie podoba, wiekszosc ludzi gra tutaj dlatego ze wola Woltk od WoDa, po prostu.
    Przestan sie zachowywac, jakby 15 zl miesiecznie bylo polowa Twoich zarobkow, bo tak to wyglada. 15 zl to sie rzuca w kosciele na taca, albo daje zulowi pod sklepem na piwo, wy z tego robicie wielki majtek.



    @yairomii widzialem te wszystkie tematy. Niektorzy nawet twierdza ze tutaj gra max 3k ludzi. Wiekszej bzdury nie czytalem. Poza tym wiesz, mi sie tutaj gra dobrze tak jak napisales. Wkurwia mnie po prostu narzekanie na cos, kiedy kazdy ma wybor. Zamiast plakac i narzekac moze nie grac, badz zmienic server.

  13. Chlopie to nie graj. Zawsze masz wybor, grac czy nie grac. Nikt Cie do niczego nie zmusza. Chodzilo mi o to ze to sa groszowe sprawy. A global to wiesz, nie kazdemu WoD sie podoba, wiekszosc ludzi gra tutaj dlatego ze wola Woltk od WoDa, po prostu.
    Przestan sie zachowywac, jakby 15 zl miesiecznie bylo polowa Twoich zarobkow, bo tak to wyglada. 15 zl to sie rzuca w kosciele na taca, albo daje zulowi pod sklepem na piwo, wy z tego robicie wielki majtek.



    @yairomii widzialem te wszystkie tematy. Niektorzy nawet twierdza ze tutaj gra max 3k ludzi. Wiekszej bzdury nie czytalem. Poza tym wiesz, mi sie tutaj gra dobrze tak jak napisales. Wkurwia mnie po prostu narzekanie na cos, kiedy kazdy ma wybor. Zamiast plakac i narzekac moze nie grac, badz zmienic server.
    Powiedz mi kolego za co mam im zapłacić te pieniądze?
    - krasze
    - DC serwera non stop
    - pobugowane instancje
    Nie wiem czy wiesz ale płaci się za dobrze wykonaną robotę a tutaj nic nie zostało zrobione jak należy.

    P.s Przepraszam jeśli w jakiś sposób cię obraziłem, ale obecna sytuacja na Warmane zaczyna mnie irytować.

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •