1. @yairomii widzialem te wszystkie tematy. Niektorzy nawet twierdza ze tutaj gra max 3k ludzi. Wiekszej bzdury nie czytalem. Poza tym wiesz, mi sie tutaj gra dobrze tak jak napisales. Wkurwia mnie po prostu narzekanie na cos, kiedy kazdy ma wybor. Zamiast plakac i narzekac moze nie grac, badz zmienic server.
    Polaczki cebulaczki. Sama idea pomijania kolejek tak bardzo polaczkowatość

    Nie wiem czy wiesz ale płaci się za dobrze wykonaną robotę a tutaj nic nie zostało zrobione jak należy.
    Ja to wstydziłbym się płacić 15 złote za 'dobrze wykonaną robotę'.

  2. Polaczki cebulaczki. Sama idea pomijania kolejek tak bardzo polaczkowatość


    Ja to wstydziłbym się płacić 15 złote za 'dobrze wykonaną robotę'.
    Co to ferie się wcześniej zaczęły? Jak masz pisać bezwartościowe posty to lepiej w ogóle nie pisz.
    Będzie mi tu Polak o cebulaczkach nawijał....

  3. Płacić za grę na prywatnym serwerze i to jeszcze na takim średniaku... masz ty rozum i godność człowieka? xD

    BTW, ja nie mówię, że tu nie gra w chuj ludzi, bo gra, ale w to 10K + kolejka 3K z dupy to nigdy nie uwierzę.

  4. Co to ferie się wcześniej zaczęły? Jak masz pisać bezwartościowe posty to lepiej w ogóle nie pisz.
    Będzie mi tu Polak o cebulaczkach nawijał....
    No w tym roku jakoś wcześniej. A Twoje posty nie są wartościowsze niźli moje.
    Prawda jest taka, że wszyscy chętnie sobie narzekają na kolejki i kombinują jak je ominąć, narzekają również na średni poziom serwera, ale mimo wszystko tu grają. Szkoda zapłacić 15 złote za ominięcie ? To nie płać, nie omijaj, a nawet w ogóle nie graj. Czas, jaki wiele osób przejebało na tym gówniaku Moltunie jest o wiele cenniejszy niż 15 złote co miesiąc, ale mimo wszystko nadal tu siedzą i go marnują. fak lodżik.

  5. Polaczki cebulaczki. Sama idea pomijania kolejek tak bardzo polaczkowatość
    Gdy tobie ktoś powie "stój tu jak osioł przez 3h" to grzecznie stoisz, gdy każdy przechodzi obok i wchodzi? Daleko zajdziesz...
    Chyba, że jesteś z tych, twierdzących, że lepiej zalogować rano postać i trzymać ją 12h online blokując sloty, żeby wieczorem sobie pograć, to jeszcze lepiej.

    I wyskakujesz z cebulą? Proszę Cię, ja swój wkład w prywatne serwery dawno temu miałem na trinitycore i nie tylko. Wolę przeznaczyć czas na bardziej produktywne rzeczy, niż stanie w kolejce. Taki z ciebie "niecebulak", jakbyś wyklepał kilka tysięcy linijek kodu i wpłacił wspomógł ich wkotą kilkuset euro.
    Dopłacanie do priwów - jak najbardziej, gdy ktoś jest z nich zadowolony.
    Płacenie ludziom kłamiącym w żywe oczy - najwyższy stopień naiwności.

  6. Nie. Jakbym grał to bym płacił. Ale nie gram. Dosyć proste.
    I tak, wspomagałem, powód dosyć prosty- jak każdy dojdzie do wniosku, że 'po co mam płacić jak nie muszę,a przecież to priv' to długo on nie ustoi.

  7. Nie. Jakbym grał to bym płacił. Ale nie gram. Dosyć proste.
    I tak, wspomagałem, powód dosyć prosty- jak każdy dojdzie do wniosku, że 'po co mam płacić jak nie muszę,a przecież to priv' to długo on nie ustoi.
    W przypadku moltena nikomu na złe by to nie wyszło, ale myślę ze wiesz że oni się nigdy nie poddadzą bo każdy inny normalny serwer przy tylu ddosach i crashach by dawno zrezygnował z utrzymywania go. :P

  8. W przypadku moltena nikomu na złe by to nie wyszło
    Like +1
    Naiwność najlepszym zarobkiem :D

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •