1. Tez nie chce zakladac nowego tematu. Mam 1 pytanie. Sa jakies statystyki servera(lordaeron) gdzie jest napisane ile osob gra klasami, ile osob gra np orkami itp? Szukalem ale jakos znalezc nie moge, bede wdzieczny za odpowiedz.
    http://forum.warmane.com/showthread....-WEEKLY)/page5

    Co jakis tydzien dwa jest update. Balans nie jest zly, jednak human plakow zawsze bedzie duzo :P

  2. Mam kilka pytań:
    Czy na serwerze występuje bug z ressem (padłem na rdf, mówie do heala by mnie podniósł, a on nie może po bug)
    Czy jest sprawny fishing (na deathwing jest to wkurwiające już a nie irytujące, jak złapiesz rybe na 15 prób to sukces, podnosisz wędkę a on nadal jest we wodzie)
    Wiadomo coś nt. rdf, czy będzie działać? W końcu sunwell się otworzył więc mogli by wziąć i skopiować po prostu.

  3. Wiadomo coś nt. rdf, czy będzie działać? W końcu sunwell się otworzył więc mogli by wziąć i skopiować po prostu.
    It's not a bug, it's a feature!
    RDF jest wyłączony celowo, niby przez to serwer jest bardziej hardkorowy xD

  4. RDF jest wyłączony dlatego, iż molten robi prawie wszystko według blizzike, a RDF na retailu wszedł od patcha bodajże 3.3.3.

  5. Co z onlinem na Lordaeronie? Census pokazuje, że admini robią w chu*a zwiększając go aż o około 2,5x.

  6. No a co ty myślałeś ze tutaj gra 11k ludzi? No ToDzie gdzie masz 2500 graczy dala jest bardziej zaludnione, dziwie się że dalej na tym kiszniku gracie

  7. Ja nie gram, tak wypytuje tylko gdzie lepiej. Tu czy na ToDzie, bo już sam nie wiem gdzie na dłuższą metę grać.

  8. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od gry. ToD jest bardziej casual, Lord hardcore. Tam masz międzinarodowy serwer, ale w praktyce 3/4 to Polacy, tutaj jest wszystkiego dużo.

  9. Lord hc tod casual cały wow jest zrobiony dla gatunku casual a tutaj jest śmiesznie bo jest tier za donate osrany i to grubo population + totalne zrycie serwerów cata mopa high rate wotlk + znikające posty po 10 minutach z perma banami + stary dobry piekielny molten + co ja tu jeszcze robie


    https://www.youtube.com/watch?v=SFKbRnnb6rs

    guess what? They buffed naxx25 even more, its over 300% now

  10. Post, który napisałeś 5h temu, a miał zniknąć za 10 minut dalej wisi :D
    Co do wowa dla casuali, nie, jest dla jednych i drugich, inaczej blizz by nie robił hero raidów i nie wypuszczał ich bez nerfów, tak samo potem z mythic.
    Gdzie masz itemy z naxx 25 albo deadly (obecny pvp) za donate? Popatrz sobie na ceny tego donate, ile trzeba np. wydać na głupi darkmoon trinket greatness... Nikt tego nie kupi, bo taniej kupić golda od chińczyka po 2,5$ niż wydać 10x więcej na donate po ten sam item lol.

  11. Jest do wzięcia tier przed ostatnim contentem który wyszedł na serwerze.Wow jest prosty czytelny i casualowy dla casuali już D3 (chociaż to inny typ gry całkowicie) ale nie o wowie ogółem tutaj mowa tylko o serwie. Nie reklamuje nie namawiam do innch serwów raczej chciałem dać info tym wyżej moltena niestety znałem dobrze a znajomy tutaj zabawił dłużej i stracił sporo czasu. Już się tu więcej nie pojawię nie odpisze już na kolejne posty nic nie będę pisał serwa zostawiam wam

  12. gościu po co w ogóle tu wbijasz i zniechęcasz ludzi do gry? nie ma póki co i nie bedzie lepszego priva i tyle

  13. RDF jest wyłączony dlatego, iż molten robi prawie wszystko według blizzike, a RDF na retailu wszedł od patcha bodajże 3.3.3.
    a po patchu 3.3.3 zostanie dodany DFG? i takie drugie pytanie balans klas tez jest robiony zgodnie z tym jak pokolei blizzard wprowadzal? bo obecnie gramy na patchu 3.3.5, wiec troche to takie nielogiczne ze niektore rzeczy wprowadziliscie zgodnie z patchem 3.0.0, a niektore zmiany z pozostalych patchy.

    Natomiast jesli nigdy nie zostanie wprowadzone DFG, to czy ktos zna jakis realm wotlka, w ktorym dziala ten system, ale tak zeby exp rate byl 1x, lub jesli nie ma takiego to ostatecznie 2x. Kompletnie nie rozumiem dlaczego wylaczyliscie DFG, moim zdaniem to najwiekszy plus calego dodatku WotLK.


    gościu po co w ogóle tu wbijasz i zniechęcasz ludzi do gry? nie ma póki co i nie bedzie lepszego priva i tyle
    a jezeli aktualnie nie ma lepszego priva, to czy oznacza to, ze nie nalezy dbac o progress?? i wprowadzac zmiany zeby ten serwer byl jeszcze lepszy niz jest? pomimo tego ze jest dobrze, super, zawsze mozna wprowadzic jakas zmiane zeby bylo jeszcze lepiej.
    Edited: April 17, 2016

  14. Nigdy nie włączą RDFa na Lordzie, było o tym mówione jeszcze długo przed otwarciem serwera.
    A dlaczego? odpowiedź administracji zwykle brzmi "nie, bo nie, idź grać gdzie indziej jak cie się nie podoba". Ludzie maja latać od insty do insty i się "socjalizować", a nie siedzieć w Dala klikając Join Queue.

    RDF jest na realmach x7... z tym, że działa tak sobie, bo trzeba robić premade - solo queue jest zbugowane. Nie jest to jakiś wielki problem, ale na podstawie tego już można snuć ciekawe teorie :P

    Czy opłaca się grać w WotLK gdzieś indziej? Moim zdaniem nie. Chcesz idealny serwer? Poczekaj aż global zdechnie i Blizz otworzy serwery legacy.

  15. Nigdy nie włączą RDFa na Lordzie, było o tym mówione jeszcze długo przed otwarciem serwera.
    A dlaczego? odpowiedź administracji zwykle brzmi "nie, bo nie, idź grać gdzie indziej jak cie się nie podoba". Ludzie maja latać od insty do insty i się "socjalizować", a nie siedzieć w Dala klikając Join Queue.

    RDF jest na realmach x7... z tym, że działa tak sobie, bo trzeba robić premade - solo queue jest zbugowane. Nie jest to jakiś wielki problem, ale na podstawie tego już można snuć ciekawe teorie :P

    Czy opłaca się grać w WotLK gdzieś indziej? Moim zdaniem nie. Chcesz idealny serwer? Poczekaj aż global zdechnie i Blizz otworzy serwery legacy.
    a nie uwazasz ze blizzard po to wprowadzil rdf, zeby mozna bylo sie zapisac na inste, lub bg, podczas robienia daily questa lub farmienia czegos?? i co do tego ze maja nie siedziec w dala i klikac Join Queue, to siedziec w Dala i pisac na lfg mozna? gdzie tu logika??
    chodzi mi o to, ze cale to rdf jest po to zeby ulatwic znalezienie party, zebys nie musial sledzic calego spamu, bo to jest zbyt latwo przeoczyc, przez co trudniej znalezc ludzi.
    jesli moge liczyc to prosze o jakies sensowne argumenty, zebysmy mogli podyskutowac, bez zbednego hejtowania.
    Pozdrawiam ;)

First 123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •