1. indítási probléma

    sziasztok
    én itt még tök új vagyok, letöltöttem a mist 5.4.8-at, a letöltéseknél írt utasításnak megfelelően, megpróbáltam elindítani a wow exe-t, de rendszergazdaként sem sikerült, csak ezt a hibaüzenetet kapom:

    Data/enGB/wow-update-enGB-18273.MPQ: World of Warcraft can’t make a required change to an archive file. Be sure you have write permission for the World of Warcraft folder or try running the game in administrator mode. For more information, see: https://battle.net/support/article/6910


    tud esetleg valaki segíteni, hogy mit is kéne csinálnom?

  2. szia énis most töltöm a mopo-t de irgalmatlanul lassan tölti le mi lehet a gond?:O

  3. nekem leszedte aránylag hamar, talán most kevesen seedelik, de még mindig nem tudom elindítani...

  4. ...sikerült elindítanom végre a játékot, de a belogoláskor elakad, elkezdi majd nem történik semmi....vagy azt szeretné, hogy upgradeljem a battlenet accomat
    van valakinek ötlete mi lehet rossz?
    Edited: January 23, 2016

  5. az szép nemtudom milehet a probléma nekem meg a büdös életbe nemjön le a game 400kb szedi :D

  6. nekme ugyan ezt írja ki mint neked Data/enGB/wow-update-enGB-18273.MPQ: World of Warcraft can’t make a required change to an archive file. Be sure you have write permission for the World of Warcraft folder or try running the game in administrator mode. For more information, see: https://battle.net/support/article/6910
    mit csináljak?:O

  7. na ez azért van, mert még nem megy a 4.5.8 :D csak jan26-tól, szal szedd le a régebbit, a letöltésed, meg szerintem a tűzfalad miatt ennyire lassú...mert ez azért nagyon kevés volt :)

  8. Sziasztok!

    Nekem az lenne a problémám, hogy a "download" gombra rá sem tudok kattintani! Így elég nehéz lesz letöltenem a klienst.............valakinek valami ötlete lenne? Előre is köszönöm!

  9. Szia! Azért van mert a mappa írásvédett. állítsd át (jobb klikk a mappára és vedd ki a pipát az írásvédett részről, alkalmazd az összes almappára és filera) és utána menni fog :)

  10. Maddograzor,
    nálam is ez a helyzet... a kattintásom dodge-lja a "download" gombot...:)
    Valakinek ötlete?
    Előre is köszi!

  11. Sziasztok! Most szedtem le a játékot és nem enged bejelentkezni. A 'Connecting' -ig jut el és onnan tovább nem. Már újraindítottam a gépet is és a netet is! PLS!!! Segítsetek!
    Előre is köszi!

  12. ...sikerült elindítanom végre a játékot, de a belogoláskor elakad, elkezdi majd nem történik semmi....vagy azt szeretné, hogy upgradeljem a battlenet accomat
    van valakinek ötlete mi lehet rossz?
    Írd át a realmlistet a warmanéra.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •