1. MoP or Wotlk (or Cata) ?

    Pozdrav, zanima me, posto sam pre par meseci igra MoP i nije bilo (skoro) nikakvog PvE-a i sve je bilo ubagovano i sranje. MoP kao MoP mi se dopao pande monkovi novi talenti, fino je ali sam prestao igrati jer je bilo dosadno farmati 3 instance za low gear. Sad me zanima kakvo je stanje na MoPu?
    Tu sam na WotLK-u poceo opet jer bar sve radi, ali presao bih na MoP (ili mozda cak i Catu, mada tu svi govore da je sranje, ne znam ni sam igrao). Misljenje? Hvala unapred :PP

  2. Realm je sada na 5.4.8 i dosta fixeva je bilo. Moja preporuka je da pogledas changelog i vidis koliko se stvari promijenilo.

  3. patch 5.4.8 dosta su fixali a sto se tice raidova skoro svi rade osim SoO dung svi rade bg ne rade svi smore te odma low istance poneke rade neke ne raid ni jedan za lowere ne radi ali igram tamo i dobro je u alli imas vise balkanski gildova retko koji nesto rade u hordu pve je dobar samo da nadjes dobar gild moja preporuka za tamo ako dobro igras Revenence gild ako si onako Angry fet kids obaraju ToT i ostale

  4. Ti guildovi su na hordaskoj strani? Hvala u svakom slucaju

  5. Ajde sad ozbiljan odgovor, pve je katastrofa trenutno jedino mozes da zavrsis toes bez problema. Msv noramal mozes da zavrsis medjutim desi se da neki boss random nestane i to je kraj raid ne mozes da resetas ili bilo sta, sto se heroica tice prvi boss je skroz ubagovan i random 1shota ljude. Hof je sad popravljen malo, mada se desi da se treci boss ne pojavi kad ubijes addove. Tot normal je takodje bagan i skoro svaki boss ima po neki bag, ali ajde recimo prva 2 rade dobro, tot hc je najavljen davno videcemo sta ce biti. U soo imas jednog bossa kog mozes da stanujes. Sto se dungeona tice lepo rade samo 2, ostali ili nedaju vp ili imaju sansu da se ubaguju. Sto se klasa tice situacija je bolja.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •