1. Potencijalno osnivanje/ potraznja za srpskim guildom

    Voleo bih da budem u Srpskom guildu bez reci "Balkan". Zanima me da li takav guild postoji i ako neko zna za jedan, da preporuci, kaze kakav je, kako je orijentisan itd.

    Takodje, ako je neko zainteresovan da bude u srpskom guildu, molim odgovorite na ovaj post. Uz zajednicko interesovanje, mozemo osnovati sasvim dovoljno uspesan guild. Na ovako masovnom serveru, to je izvodljivo. Taj guild moze raditi sve (group leveling; PvE purty; PvE raid; PvP premade; PvP Arena; World PvP...). Odredjeni oficiri mogu organizovati PvE dok drugi PvP (sve u zavisnosti ko se zasta najvise specijalizuje).

    Dajte neke komentare, sto vise to bolje :)
    Pozdrav

    p.s. Lerdearon
    Edited: March 18, 2016 Reason: bio sam zaboravio da napisem da igram na Lordearon-u

  2. ako budes planirao praviti zovi mrsko mi vise uciti engleski i nabadat tamo -_-

  3. ok, reci mi jesi alijansa ili horda? kako ti se zove char? Ja zaboravio da kazem da sam u alijansi

  4. Generalno, nemaš ni razloga da imenuješ svoje razloge zašto hoćeš srpski guild.
    Mada, malo je .. recimo, ograničeno.
    Nemački guildovi, na primer, kada traže članove, traže članove koji razumeju/pričaju nemački, ma gde živeli.

    Opet, na stranu to, politika oko kreiranja guildova je politika Guild Mastera, slobodan si da postaviš svoje uslove.
    Ali verujem da će mnogima da bude odbojno, ako ne računam "prave srbende" stare 12 godina.
    Tolerancija i spremnost da se ljudi upoznaju, ljudi različitih kultura/vera/godina JESTE poenta svih igara, svakog community-a.
    Pozdrav.

  5. Generalno, nemaš ni razloga da imenuješ svoje razloge zašto hoćeš srpski guild.
    Mada, malo je .. recimo, ograničeno.
    Nemački guildovi, na primer, kada traže članove, traže članove koji razumeju/pričaju nemački, ma gde živeli.

    Opet, na stranu to, politika oko kreiranja guildova je politika Guild Mastera, slobodan si da postaviš svoje uslove.
    Ali verujem da će mnogima da bude odbojno, ako ne računam "prave srbende" stare 12 godina.
    Tolerancija i spremnost da se ljudi upoznaju, ljudi različitih kultura/vera/godina JESTE poenta svih igara, svakog community-a.
    Pozdrav.
    Ala si ti moderan. Bas si ono, cool, a ne ove "ogranicene dvanaestogodisnje srbende" sto nece da upoznaju tudju kulturu u WoW-u, jer je to bas, ono, moderno/urbano/ sveCki. A Nemci su bas isto cool, ono, misliim bas mi se svidja sto su tako otvoreni i primaju sve koji znaju nemacki, a ne tako primitivni kao ove "srbende" sto piju rakiju i jedu gibanicu... fuj...
    Odoh sad da citam Biljanu Srbljanovic, jer je ona bas cool, poyyy

  6. Imam 28 godina, nisam bio "ogranicen", upoznao sam do sada sta sam imao da upoznam i vise mi nije zanimljivo. Meni moji ljudi prijaju i kraj price. Kome se ne svidja ideja koju dajem, nek ne komentarise ovde. Ocigledno, ideja nije za svakoga.

    Kome se svidja ideja/ko zeli takvu pricu, molim da se izrazi da bih imao to u vidu.

    Hvala

    Generalno, nemaš ni razloga da imenuješ svoje razloge zašto hoćeš srpski guild.
    Mada, malo je .. recimo, ograničeno.
    Nemački guildovi, na primer, kada traže članove, traže članove koji razumeju/pričaju nemački, ma gde živeli.

    Opet, na stranu to, politika oko kreiranja guildova je politika Guild Mastera, slobodan si da postaviš svoje uslove.
    Ali verujem da će mnogima da bude odbojno, ako ne računam "prave srbende" stare 12 godina.
    Tolerancija i spremnost da se ljudi upoznaju, ljudi različitih kultura/vera/godina JESTE poenta svih igara, svakog community-a.
    Pozdrav.
    Uostalom, ako razumes srpski i ne smeta ti da udjes u guild Srbija, dobrodosao si, nemam ni ja nista protiv
    Edited: March 6, 2016



  7. Ne, ne, nego na kojem wotlk serveru igras, to te pitam :) Ragnarosu, Deathwingu ili Lordaeronu?

  8. Ne, ne, nego na kojem wotlk serveru igras, to te pitam :) Ragnarosu, Deathwingu ili Lordaeronu?
    Ah izvini, Lordaeron. Zaboravio da napisem

  9. Ja sam napravio guild "Srbija" na Lordearon-u u Alijansi. Svi koji su zainteresovani da zajedno napravimo nesto od njega, nek me nadju tamo. Moj char se zove "Eruption".

    Za sad postoji samo ime koje cu cuvati zauvek, a guild moze vremenom zaziveti. Ko zeli samo da udje u guild i ne cima se nista specijalno, to je isto sasvim ok. Pikas igricu i iznad glave ti pise "Srbija". Guild sigurno nece zaziveti tek tako i odjednom, ali mu dajem mogucnost da se u nekom trenutku razvije.

    Sasvim logicno i prirodno, ljudi koji od samog nastanka vode, daju predloge, pozivaju ljude, dobijaju najvisi rank, npr. "General" itd...


  10. Ja sam imao ideju da napravim guild "SRBI", gde bi svi muski likovi morali sa budu celavi, a zenski sa kratkom kosom i da se pise cirilicom :D
    Guild bi bio uglavnom PvP. Ali nazalost nisam u mogucnosti da vodim guild ozbiljnije jer nisam toliko aktivan vise... :(

  11. Ja sam imao ideju da napravim guild "SRBI", gde bi svi muski likovi morali sa budu celavi, a zenski sa kratkom kosom i da se pise cirilicom :D
    Guild bi bio uglavnom PvP. Ali nazalost nisam u mogucnosti da vodim guild ozbiljnije jer nisam toliko aktivan vise... :(
    Dodji ovamo


12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •