1. Pontok

    Sziasztok! Valaki nem tudja véletlen, hogy hogyan kell a weboldalon pontokat gyűjteni? Mindig azt írja ki nekem, hogy "You do not have any points to collect". Ez régebben még működött.

  2. Sziasztok! Valaki nem tudja véletlen, hogy hogyan kell a weboldalon pontokat gyűjteni? Mindig azt írja ki nekem, hogy "You do not have any points to collect". Ez régebben még működött.
    Szia!

    Ha jól értem a problémádat, akkor eddig sikerült pontot szerezned így, de most nem, ugye? Beloggoltál az elmúlt húszonnégy órában? Csak mert van egy olyan része a pontgyüjtésnek, hogy ha az elmúlt húszonnégy órában nem léptél be az accba, akár csak a karakter listáig, akkor nem engedi a rendszer, hogy felvedd a pontot.

    Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed van még, akkor nyugodtan írj.

  3. Nemrég kezdtem újra a szerveren játszani, minden nap belépek, és ezért nem értem hogy miért nem adja a pontokat. Egyébként amikor régebben játszottam, pár hónappal ezelőtt, akkor még sikerült gyűjtenem őket rendesen.

  4. Azt hiszem megvan. Kell az accountomnak minimum 1000 achi pontja legyen, csak utána lehet pontokat gyűjteni. Ezt írták az egyik fórumon.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •