1. This account needs to be converted to a battlenet account hatası

This account needs to be converted to a battlenet account hatası alıyorum yardım edin lütfen

2. mail hesabın ilemi girmeye çalışıyorsun ayrıca realmlist.wtf doyasını değiştirdinmi

Set realmlist logon.warmane.com

3. kullanıcı adıyla girmeye çalışıyorum.bir şey değiştirmedim anlatır mısın

4. mail hesabın ilemi girmeye çalışıyorsun ayrıca realmlist.wtf doyasını değiştirdinmi

Set realmlist logon.warmane.com
    şimdide connected diyor ama bağlanmıyor

5. şimdide connected diyor ama bağlanmıyor
    o gibi durum bende de oluyor bazen modemi kapatıp açıyorum düzeliyor çözümü öyle buldum ben diger türlü bulan arkadaş varsa bilmiyorum açıkcası çok nadir olduğu için umursamıyorumda

6. o gibi durum bende de oluyor bazen modemi kapatıp açıyorum düzeliyor çözümü öyle buldum ben diger türlü bulan arkadaş varsa bilmiyorum açıkcası çok nadir olduğu için umursamıyorumda
    frostwolf offline gözüküyor hala yardım eden yok mu

7. frostwolf offline gözüküyor hala yardım eden yok mu
    frostwolf da güncelleme vardır mutlaka ozaman

8. Converted hatasını nasıl hallettin anlatır mısın bende converted hatası alıyorum

9. SET realmlist "logon.warmane.com"
    SET locale "enGB"
    SET installLocale "enGB"

Bu üçünün doğru olduğuna bakın ''config'' dosyasında.

10. Sitede denilen her şeyi yaptım . Confing dosyasını 74 defa değiştirdim herhalde sizin dediklerinizi yaptım minimalde indirdigimi yazdım ama yine aynı hata delirecem ya

11. Salt okunurdan kaldır. MoP dosyasının özelliklerine gel ordan kaldır.

12. kaldırıyorum acıyorum aynı hata tekrardan salt okunur oluyor tekrar kaldırıyorum ama değişmiyor nedense

13. baska bir servera girince sıkıntı olmuyor sadece warmane ye girince converted hatsı veriyor