1. Polskie gildie Lordaeron

    Czy są jeszcze jakieś polskie gildie na tym realmie? ostatni raz wchodziłem 2 miesiące temu na serwer to po każdej ze stron jakieś się znajdowały, a teraz wpisuję komendę by zobaczyć ile ludzi z tamtych gildii gra to maksymalnie jest to kilka osób

  2. Polskie gildie były słabe, albo brakowało ludzi. Rozeszli się po zagranicznych, albo pouciekali z serwa, bo nie dawali rady. W ally jest jakaś, ale nie pamiętam nazwy, pytaj na generalu. W hordzie też coś powinno się znaleźć.

  3. czyli ogólnie rzecz biorąc jeżeli chcę pograć z Polakami to ToD jest najlepszym rozwiązaniem?

  4. czyli ogólnie rzecz biorąc jeżeli chcę pograć z Polakami to ToD jest najlepszym rozwiązaniem?
    Ogólnie tak, na ToD jest niebuffowany content po wszystkich nerfach, więc tam każdy sobie daje radę no i Polaków sporo.
    Poczekaj jednak, bo nie wiem jak tu jest w hordzie, może tu coś żyje i progressuje, nie mam pojęcia.

    TL:DR
    Chcesz grać PvE i jesteś w to dobry - graj tutaj.
    Chcesz grać PvE i jesteś "średni" - ToD.
    Chcesz po prostu grać z Polakami - ToD.

  5. Po stronie ally masz 2 gildie aktywne na pewno , była niedawno jeszcze jedna b duża ale poszli na tod-a

  6. Po stronie ally masz 2 gildie aktywne na pewno , była niedawno jeszcze jedna b duża ale poszli na tod-a
    Jakie i co te gildie zabijają?

  7. May 2, 2016  
    Podbijam temat - czy istnieją jakieś polskie gildie na tym realmie?

  8. May 2, 2016  
    W ally były ze dwie, ale za nic sobie nie mogę przypomnieć ich nazw, a nie mam jak wbić do gry...

  9. May 16, 2016  
    Lordaeron - alliance

    Nazwa: Ultima Esperanza
    GM: Nitrobolon (Etiss)
    Typ: PvE
    Dodatkowe linki: brak

    Gildia tylko dla 80. 45 graczy. Zapraszam do kontaktu :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •