1. Segítség!

    Üdv!
    Letöltöttem innen a WoTLK innen (nem az oldot, hanem a másikat). A probléma az, hogy a karakterek képeit full HD-ba akarja hozni. De így kb az undeadeknél egyik karakternek sincs haja, valamint sokaknak nincs arca. A kopaszság igazából minden karakterre igaz, a taureneknél meg van amelyiknek nincs szarva. Mi ilyenkor a teendő?
    Előre is köszi.


  2. Igen én is arra gondoltam de már letöltöttem és jó lett, azért köszi a segítséget. :)

  3. Szia, látom, hogy megoldódott a problémád, csak azoknak írok, akik még találkozni fognak ezzel a gonddal.
    Valamelyik GM vagy mod készített egy topicot, amelyik leírja, hogy lehet az "új" verziót a régire visszaalakítani, igazából pofon egyszerű, 2-3 fájlt kell kitörölni éppen, csak keressetek rá, sticky kéne legyen.

  4. May 27, 2016  
    Sziasztok, letöltöttem a mopot és nem akarja elindítani a gépem, helyette ezt írja
    Data/enGB/wow-update-enGB-18273.MPQ: World of Warcraft can’t make a required change to an archive file. Be sure you have write permission for the World of Warcraft folder or try running the game in administrator mode. For more information, see: https://battle.net/support/article/6910
    mit kell csinálni, hogy tudjak játszani?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •