1. Informacje odnosnie realmu WOTLK.

    Witam serdecznie, jestem tu nowy.

    Gdzie znajde informacje na temat realmow ? Tzn drop rate gold/exp/honor itp itd ....

    Oraz prosze mi powiedziec < Ci ktorzy tu graja > jak wyglada sprawa ogolnie z tym serverem, czy jest on stabilny ? Duzo bledow i bugow ?

    W ogole nie rozumie najwazniejszej kwestii i nigdzie nie moge znalezc na nia odpowiedzi. Tutejszy realm jest staly ?? Czy beda jakies zmiany w sensie zmiana patcha na nowszy badz przeniesienie postaci na cata jak to wyglada ? Czytajac polskie forum kazdy co innego pisze .... Wiele postow jest z przed kilku tygodni / miesiecy.

    " Ogólnie tak, na ToD jest niebuffowany content po wszystkich nerfach, więc tam każdy sobie daje radę no i Polaków sporo." - o co tutaj chodzi w tym zdaniu ??

    Dziekuje i czekam na odpowiedzi!
    Edited: April 16, 2016

  2. AHa rozumie mniej wiecej, czyli ICC i RS to sa ostatnie insty / raidy na WoTLK tak jak Sunwell na TBC ?
    I jeszcze jedna kwestia, grajac na Lordaeronie mam pewnosc ze to zawsze bedzie patch 3.3.5 tak ? Z tego wynika ze Ragnaros czy Deathwing moga sie przeksztalcic w MoP tak ?:D

    Pytam poniewaz chcialbym sie upewnic przed sciagnieciem klienta:)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •