1. Help!Tanács kellene!

    Sziasztok most kezdtem el húzni 1 shámánt elég kezdő vagyok hozzá,milyen szakmát ajánlatok neki és milyen talentágon fejlődjek válaszokat köszönöm!!!

  2. Hali,

    Szerintem cementen (enhancement ág) a legegyszerűbb fejlődni, de ne számíts arra, hogy nagyokat fogsz sebezni :) Viszont nagyon sokáig healerként is teljesen jól funkcionálsz illetve pajzs miatt elég jól bírod (amíg nincs dual wield) ;)
    Szakma:
    Ha ez az első karid mindenképp 1 vagy 2 gyűjtögető profot válassz, mivel az elején nagyon szűken fogsz gazdálkodni a golddal. Copper ore meg a gazok viszont eladhatók egész korrekt áron ahban hogy legyen némi pénzed az elején.
    A végén már inkább az fog számítani a prof-választásnál, hogy mi adja a legjobb bónuszt. De ezzel majd ráérsz akkor foglalkozni, ha lesz elég goldod és tudod, hogy mi szeretnél lenni (elem/cement/resto).

  3. Szia!
    Enhancementre mondják a legtöbben hogy a leghatékonyabb levelezésre, de valahogy nekem az elementál mindig szimatikusabb volt :)
    Sokkal jobb az 1v1 potenciálja, ugyanakkor nagyobb a sebzése, illetve a gyógyítása is + kitolni is jobban lehet.
    Professiont pedig az engineeringet és a jewelcraftingot ajánlom, szerintem legjobb egyaránt PvE, illetve PvP-re is.
    Természetesen, ha velük kezdesz, szükséged lesz goldra is, azt ajánlanám, hogy egy másodlagos karin húzd fel a miningot, így nem kell majd megvedd a sok cuccot hozzá. Szívesen kisegítenélek gold szempontjából, de egy jó ideje már nem játszom, még a játékom sincs felrakva :)
    Jó játszást Neked!

  4. Ha ennyire bele akarunk menni a részletekbe akkor:
    - elején midnenképp cement talentek kellenek (int növelő + shield növelő + elem weapon bónusz + shock mana csökkentő + ghost wolf) de mivel itt még semmi nem erősíti a melee képességeid, gyakorlaitlag úgy játszol vele, mintha elem lennél
    - 33 körül érdemes lehet áttalentolni elemre (ha geared is van hozzá persze), mert ekkora már ki tudod maxolni a manatöltős talentet (Unrelenting storm)

    Valóban gyorsabb az elem sámi innentől kezdve, csak viszonylag gyakran meg kell majd állnod, hogy manát tölts, meg ha fight közben esetleg elfogy, akkor lehetnek kellemetlen pillanatok :P

    JC+Eng valóban jó kombó kb az összes spechez (nekem alchemy + jc van mondjuk). Egyébként kezdőknek nagyon nem ajánlanám 80-on a cementet, mert elég nehéz vele játszani.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •