1. Deathwing ile Lordaeron arasındaki tek fark x1 olmasımı ?

Başlık da söylediğim gibi bir tek farkları omudur pvp seven biri olarak bg maplar olsun ikisinde de aynı maplar açık deilmi ?

2. Lorderonda bildiğim kadarıyla raidleri 2-3 ayda bir sırayla açıyolar. Aynı şekilde level kasma olayı da öyle olmuştu. Lorderonda hiç oynamadım fakat okuduğum forum postlarından bildiğim kadarıyla çok daha kaliteli bir server olduğunu söylüyorlar.

3. Aralarında ki tek fark raid ise benim için önemi yok çünkü raid yapmayan birisi olarak pvp seviyorum ama Deathwing de lordearon gibi bg maplar aynıları açıktır deilmi ?

4. Aralarında önceden core farkı vardı. Lordaeron core'u daha bugsız daha sağlamdı. Ama sonra Lordaeron'un core'unu Deathwing ve Ragnaros'a da aktardılar. Şimdi tek fark realm özellikleri. Lordaeron hardcore progression realm. x1, rdf kapalı, content birkaç ayda bir sırayla ekleniyor, pay to win değil. Lordaeron marketinde son tier gearlar satılmıyor ve satılanlar da diğer realmlere göre çok daha pahalı, herkesin almasını caydırmak için. Hiçbir şekilde harcanan paraya değecek şeyler yok, sadece server giderlerine katkısı olması amacıyla bağışı açık tutmak için var diyebiliriz. Ama Deathwing ve Ragnaros'ta en son content açık ve muhtemelen herkesi son tier setlerle göreceksin. Gerek uzun süredir milletin kastığından olsun, gerek de parayı basıp alanlar olsun. Farkları bu.

5. May 25, 2016  
    Bu arada lord aerona iccler gelicek dimi hic bir yerde bulamadım gelicekmi gelmicekmi diye ?

6. May 26, 2016  
    Bu arada lord aerona iccler gelicek dimi hic bir yerde bulamadım gelicekmi gelmicekmi diye ?
    Gelecek tabi wotlk'in son contentıyla birlikte sabitlencek server en sonunda. Ama gelmesi uzun zaman alır.