1. May 4, 2016  

    Magyarokat keresek Ragna Realmen alliban/hordában

    Sziasztok érdeklődnék hogy Ragna realmen akad-e esetleg vmelyik oldalon magyar guild? :) ha igen vki írjon köszönöm

  2. May 5, 2016  
    Üdv. Deathwing and Ragnaros merge are set for merging into a new realm Icecrown on May 20, 2016!
    Ezután biztos találsz majd. Kérdés hogy melyik oldalon. Addig gyűjtsd a szavazópontot (30vp=1factionchange).
    Deathwing-ről nemtudok, de ragnán inkább hordában szoktam látni új guildeket, legutóbbi a Titkolt Ellenallas.
    Sajnos a Fekete Sereg nagyja átköltözött lordára, páran ragnán maradtunk szétszóródva alliban/hordában.
    Remélem hogy a merge után összejön egy komolyabb Magyar társaság. Illetve ha kedved támad lordához (1x hardcore realm), ott a Fekete Sereg, Bukotangyal vezetésével. Páran a neve alapján ítélik meg, de szerintem az egyik legjobb arc az egész szerón.Náluk most került be Ulduar. Nem akartam ennyit írni de rámjött a szófosás:) Szép napot

  3. May 13, 2016  
    Halihó. :) Én és 2 barátom DW-n toljuk alliban és ugyancsak magyar klánt keresünk. Segítsük egymást benne :). Ingame: Silandoel. Ui: Bukot az egyik legrendesebb forma akit valaha megismertem wowban, azonban sajnos lordaeronhoz időmilliomosnak kell lenni :).

  4. May 17, 2016  
    Halihó. :) Én és 2 barátom DW-n toljuk alliban és ugyancsak magyar klánt keresünk. Segítsük egymást benne :). Ingame: Silandoel. Ui: Bukot az egyik legrendesebb forma akit valaha megismertem wowban, azonban sajnos lordaeronhoz időmilliomosnak kell lenni :).
    Merge után is ez lesz a neved?

  5. May 18, 2016  
    Igen de ha más nem Gorzza-n megtalálsz!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •