1. May 10, 2016  

    [FrostWolf] Hungarian Legio

    Sziasztok!
    Most alapítottam egy Guildet, mert láttam sajnos nincs magyar guild MoP aliance oldalon.
    Habár Teljesen új a Klán és a csapatot még csak én alkotom, szeretném meghívni a klánba az Aliance oldalon harcoló egyént.
    Szeretnék egy normális közösséget létrehozni, instázni,PvPzni, Raidezni, harcolni!
    minden régi és új játékost szeretettel látunk a klánban.
    Ha Szeretnél csatlakozni a klánhoz keress meg engem
    Nevem Malfurioni!
    de ha commentben levésitek a neveteket megkereshetlek én is titeket :)
    További jó játékot!

  2. Hali! Érdeklődnék, hogy lett-e az akcióból valami, vannak- e magyarok egyáltalán alliban (aktívan), vannak-e emberek, raidek.

  3. Én és egy barátom toljuk alliba :). Frissen kezdtük mert meguntuk a donorokat a wotlk-s szerókon... MOPban pvpre a pvp gear a nyerő úgyhogy talán igazságosabb a pvp és az aréna ezért döntöttünk így. (nem tudom mennyire blizzlike Frostwolf) Ha esetleg van bármiféle kezdeményezés vagy társaság szívesen csatlakoznánk. Ingame: Silandel vagyok

  4. sziasztok! elég sokat játszottam eredeti wow-al mopban és utána pedig wotlk-ztam lorderonon..... csak annyi lenne a kérdésem hogy milyen a mop itt? mármint nem tul bugos meg ilyenek? mert nagyon szivesen jönnék én is játszani néha napján c:

  5. Sziasztok elérhető még a Guild csak keressetek meg Aliance oldalon vagyok 2 Magyar társammal.

    Malfurioni

  6. Szia Vannak Bugok(mindenhol) de ha kijelölt útvonalon haladsz pl a fejlődéssel úgy hiszem nem nagyon lesz fennakadásod :)
    Dungikban vannak inkább 90en StormShout Brew 1 boss megy Jade Serpentben meg az utolsó előtti boss néha nem jött de az ritkább

  7. Szia. Aktiv még a klán? Szeretnénk csatlakozni ketten ha van rá mod és lehetőség.
    Udv

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •