1. Järjekorrad on hetkel päris heidutavad küll, nii et töörahval on ilmselt päris keeruline aktiivne olla, kuid oleme mõistvad ;). Kõik oodatud.

  2. palju teid siis koos on :P ? Ning kas latency annab väga tunda?
    Edited: June 21, 2016 Reason: cuz i can

  3. July 5, 2016  
    Hey! Vabandused hilise vastuse eest :D. Satun siia nii korra nädala-kahe jooksul.
    Latency normaalse internetiga on täiesti OK. Ping jääb sinna 30-80 vahele. Server on üllatavalt stabiilne, arvestades nende meeletute rahvamassidega, mis hetkel Icecrownis liigub.
    Meid on aktiivseid kokku ca 25-30 piiresse ilmselt, tegelikke liikmeid on rohkem ja tuleb iga päev aina juurde :).

  4. Kuradi värdjad, nahhui teil vaja low lvl inimesi gankida on munnikari, eriti sina enjoyment icecrown

  5. pole veel eestlasi kohanud aga tervist teile :D

  6. Tegelt competitive pvp jaoks see 30-80 ping üsna nuss. Roguega sap'id ikka delayvad jne.

  7. Ära nuta! Kui mina leveldasin siis sain koguaeg tappa suurtemate köest... ei hakanud nutma ja leveldasin edasi. Pea meeles see on PvP server.

  8. Tegelt competitive pvp jaoks see 30-80 ping üsna nuss. Roguega sap'id ikka delayvad jne.
    Minul igati ok. Vana mint pulgaga kuskil kolkametsas. #allyallday


  9. Sama küsimus, kas keegi mängib ka veel ?

  10. Tehke level 1 char ja /who Eesti Ordu, näete ära palju inimesi online on, ma ise hetkel Lordaeronis, aga kui aegajalt Icecrowni login tundub suhteliselt tühi olema gild.

  11. Kuna eelmine aasta jäi Ordu magama siis oleme taas üleval, ootame kõiki ordusse!

  12. Khm Tere!

    Olen leidnud enda jaoks ka nüüd warmane foorumi.. Ei tea miks ei ole enne sellele tähelepanu väga pööranud, ilmselt ei ole vaja olnud.
    Küsiksin, et kuna ainult (hetkel) Icegrownis mängin, kas siis on siin active playereid? Olen uue (tegutseva) guildi otsinguil. Hetkene guild ammendanud ennast.

  13. on ikka, iganädalased ICC10-d toimuvad ja heal õhtul võib 9 inimest sees ka olla

  14. Ei oska öelda, kuidas hordide poole peal küll on, aga ise mängin õnneks/ kahjuks alliance poole peal. Kui keegi juhtub ka samalpoolel mängima, võib täitsa kirjutada mulle mängusiseselt, vüi siis siia loomulikult.

    Mängija - Postimees
    class - Night Elf PVE Markmanship DPS Hunter
    level - 80
    Gearscore - 4.4
    Mänginud - nüüd umbes pool aastat, ehk natuke rohkem. Ca 10aastat tagasi ka natuke (level 40ni umbes)

    Hetkel ilma guildita..
    Kuna olen ise vaikelt õppinud ja mitte väga palju õpetussõnu saanud, siis võib juhtuda, et eksin mõnes asjas. be kind! :D

    peace!

First 123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •