1. May 12, 2016  

    20.ai szerver eggyesülés és karakterek

    Üdv,nekem információ kellene hogy 20.án amikor a LK szervereket össze gyúrják 1 szerverré,akkor ha például az accountunkon van több karakter(mondjuk 5) akkor minden karakterünk megmarad ?

  2. May 12, 2016  
    Szia Mikor Sargerast összevonták FrostWolfal ingyen mindet átvihettük én is 5 db vittem

  3. May 13, 2016  
    Ha jól olvastam, akkor a 2-3 hónapja belépett accountok karakterei automatikusan átkerülnek az új, közös realmre, majd a régebb óta nem használtak egy úgy nevezett "cold storage"-ben maradnak és onnan manuálisan lehet majd áthozni őket, természetesen mindent ingyen. A karakterek komplett készlete, felszerelése átkerül.
    Az új realm, az Icecrown megalakulásától kezdve egy rövid ideig nem lehet majd új karaktereket csinálni, hogy ezzel megelőzzék a névlopást, tehát a le nem foglalt nevek gyors lefoglalását, hogy a régóta be nem lépett accountok gazdáinak és a később érkezőknek is legyen esélye. Csak 80-as szintű karakter nevét lehet lefoglalni előre a weboldalon keresztül. Ezért aki még teljesen új és nincs karaktere, de a neve az egyik realmen már foglalt, akkor ajánlatos a másik realmen megcsinálni a karaktert avagy fel is húzni 80-ra az összeolvadás előtt és weboldalon keresztül lefoglalni a nevét, valamint ha egyáltalán nincs karaktere, akkor jobb, ha még szintén előtte megcsinálja.
    Azok a karakternevek, amiket nem foglalunk le a weboldalon keresztül, akkor az összeolvadás után minél hamarabb be kell lépnünk a szerverre, hogy a miénk legyen a név, de ez csak akkor lehetséges, ha más még nem előzött minket, vagy le nem foglalta előre a weboldalon keresztül,, ami a belépéskor kiderül. Ha a név már foglalt, akkor a karakterválasztó képernyőn keresztül lehet majd új nevet adni a karakterünknek.
    A guild nevek lefoglalásáról nem tudok semmit.
    Ha mindent jól értelmeztem, akkor így lesz.

  4. May 15, 2016  
    Hali én erröl még nem hallotam valaki eltudná magyarázni mi lesz ez? Az összes LKs szerobol egy lesz?
    És milyen szorzo marad? a Lordos?

  5. May 16, 2016  
    Hello. A helyzet a következő. Deathwing és Ragnaros összeolvad pénteken, új neve Icecrown lesz. Lordaeron marad úgy ahogy van. Jelenleg 7x szorzók vannak, professionok 5x. Gondolom így is marad. Azt mondják hogy merge után egy ideig nem lehet új karaktert kezdeni, szóval érdemes még most gyorsan felrántani egyet annak aki itt szeretne játszani és még nincs 80as karaktere.

  6. May 16, 2016  
    Értem köszi hogy elmagyaráztad!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •