1. May 15, 2016  

lordaeron hakkında bilgi

arkadaşlar 3 - 4 yıl önce moltenwow da oynuyordum şimdi tekrar başlamaya karar verdim.Raidlerin durumu,serverdaki class popülasyonu ( hangi class fazla hangisi az ),güzelce düzenli raid atabilceğimiz bir türk guildi var mı ( 25man girebilcek kadar guild üyesi bulunan ve icc girebilcek) bu gibi konuları merak ediyorum bilgilendirebilcek biri varsa çok güzel olur benim için eskiden 5.7 gs hunterım ve bir kaç boss için realm first atmışlığım vardı ayrıca oyuna heroic mode ve ruby sanctum geldi mi onlarıda merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

2. May 15, 2016  
    Lordaeronda icc gelmedi henüz gelmeside bayağı bir zaman alacak gibi görünüyor ama guild durumu hordede var sanırım alliance de yeni kurulmuş galiba forumda takip ettiğim kadarı ile söyleyebilirim sana düzenli raid olması icin öncelikle insanların belli bir gear sahibi olması lazım onuda guildin kurucusu ile konuşabilirsin ruby sanctum icin daha çok zaman var açıkcası :)

3. May 15, 2016  
    Trial of the Crusader ve onyxia lair var mı ?

4. May 15, 2016  
    Şu anki Lordaeron'un Molten zamanındaki aynı isimli realmle hiç alakası yok. Şunu şöyle atayım: http://forum.warmane.com/showthread.php?t=301200 Content progressive ilerliyor. En son yakın zamanda Ulduar eklendi, ki ben Ocak'ta başladım o zaman Naxx content vardı. Yani ICC gelmesi uzun zaman alır. Bunun haricinde belirtmem gereken, raidler normalinin %200-400 bufflı halde. Bug açısından da o zamandan bayağı farklı olduğunu tahmin ediyorum çünkü sağlam script attılar ve atıyorlar. Eğer Lordaeron'un hardcore dizayn özellikleri uygun gelmezse, Molten Lordaeron'a daha yakın bir deneyim için Deathwing veya Ragnaros'ta başlayabilirsin. Onlar da 20 Mayıs'ta Icecrown adı altında birleşiyor. Shop, heirloom, rdf, tüm content açık ama x7.
    Edited: May 15, 2016

5. May 15, 2016  
    raidler %200 - 400 bufflı halde derken nasıl birsey demek istedin

6. May 15, 2016  
    Lordaeron en hardcore wotlk realmi olarak lanse ediliyor. Dolayısıyla kasmayı kolaylaştıran unsurlar kapalı ve raidler zorlaştırılmış halde. Raidine ve bossuna göre değişen oranlarda bossların HP'leri ve damageları arttırılmış durumda. Yürüyüp geçip tüm contentı temizleyivermektense emek verip zoru başarmanın daha eğlenceli olduğunu düşünen playerlara hitap ediyor.
    Edited: May 15, 2016