1. May 18, 2016  

    Ragna+DW Merge magyar klán.

    Sziasztok. (Alliance - Icecrowm)

    Úgy vélem itt lenne az ideje a merget követően egy erős magyar klán összehozásának. Értem ezalatt a content clearelését és egy jó társaság összehozását mihamarabb. Ha valaki gondolkodik ezen szívesen segítem mint OFFICER a munkáját az egyik közeli barátommal. Ha kell mi is tudjuk vinni a klánt de ehhez emberek kellenek. Jelenleg van DW-n egy magyar klán kezdemény de az, hogy guild infó nélkül kiírunk egy ts ip-t valahogy nekem nem jön át. Nem mondom, hogy profi progress klánt tartok ideálisnak de azért a leveling klánokból elég volt eredetin. Rossz látni, hogy "diaszpórákban" vagyunk a szerveren.

    Épp ezért szívesen látunk alapvetően mindenkit. Ugyanakkor most eleinte a cél egy 10-es csapat összerakása lenne. Ahhoz, hogy ebbe a 10-es csapatba valaki bekerüljön elengedhetetlen a tax tudás, a megfelelő gear, hozzáállás és azért a 18+ sem ártana, utóbbi nem REQ ha szocializált vagy :D. A kezdő/tapasztalatlan játékosoknak is szívesen segítünk beletanulni a játékba és ha kiérdemli nyilván a main raidbe is be lehet kerülni. Ugyanakkor alt raideket is mindenképpen szervezni akarunk, hogy senki ne érezze magát kiesve. Kezdő játékosoknak már most tisztázom, hogy mit várunk el amennyiben egy ilyen altos raidre szeretne jönni: Scroll+Flask+TAX tudás+Letöltött TS3+Mikrofon+Enchák+gemek+Kért GS. Nem kell ettől sem megijedni :). Leszögezem, hogy a main raidet olyanra szeretnénk formálni ami halad a maga útján és nem kell gyermeteg hibák miatt wipeolnunk!

    A jövőben nyilván a 25 HC lenne az igazi cél, úgy gondolom szép lenne egy akkora magyar klán amivel ez is lehetséges de egyenlőre megelégednénk bőven egy értelmes 10-es csapattal aki nem várja el hogy carryzzék belerakja az effortot és megjelenik a raid napokon.

    Alapvetően PVE klánt szeretnénk, de nem zárkózom el én személyesen semmilyen közös wg/bg/For the Alliance eseményektől sem. Jómagam inkább PvP gamer voltam eredetin is.(2,2k+)

    Nem tudom, hogy vannak-e olyan játékosok a szerveren akik ilyen hasonló véleményem szerint "egészséges" hozzáállással próbálják meg játszani a játékot de bízom bennetek.

    A hordáról: A hordában kezdtem a játékot ezért megértem azt akit elvarázsol a lore, a tájak, és a különböző fajok története de sajnos a wg-ket/bg-ket olyan arányban viszi az alliance(VOA10-25 hordában rémálom) ami miatt jobban megéri allisnak lenni. (PVE szinten én nem fedeztem fel számottevő különbséget VOA-N kívűl.) Kérdés, hogy a merge után is marad-e ez a lagymatag motiválatlan horda ami jelenleg DW-n van ezt nyilván nem tudja senki, ugyanakkor már vote pointért is lehet faction changelni. Amennyiben hordás vagy de szívesen tolnád velünk várunk téged is. Amennyiben SOK(de tényleg sok :D) visszajelzés hordából nem zárkózunk el mi sem attól, hogy váltsunk faction changel!

    Akit érdekelne a dolog kérem jelezze ezen Post alatt a nevével. TS3 van javaslatokat ötleteket és építő jellegű kritikákat is elfogadunk. Jelenleg 3-man vagyunk a bulira, ezért officerek, raid leader jelentkezését is várjuk bár utóbbit bármelyikünk eltudja látni.

    Remélem sokatokkal akik ezt olvassák hamarosan együtt látjuk majd "esni" a hunterek ISTENI ÍJÁT :D, de hogy az is értse aki nem látta ezen örökzöldet remélem hamarosan együtt fogjuk meghódítani Northrendet :).

    Ingame elértek: Gorzza/Silandoel/Deralios. Mail is jöhet ha nem vagyok fent de rám is írhatsz bátran.

  2. May 20, 2016  
    Szia!
    Csatlakoznál az én klánomhoz? Hogy 1 helyen legyen mindenki. Részletekről beszélünk majd :D

    Aquany

  3. May 27, 2016  
    Akit esetleg érdekelne a guild keresse ingame Cocoon-t, Gorzza-t, Silandoel-t. Nem rég alakultunk, és a fenti kritériumokkal keressük leendő tagjainkat. Szerencsére már egy igen masszív kemény magot kialakítottunk 2 társaság összeolvadásával. Az inv kérés előtt mérlegeljetek, hogy rendelkeztek-e a fenti posztomban elsorolt elvárásokkal/hozzáállással.
    Edited: May 27, 2016 Reason: must

  4. May 30, 2016  
    Kiemelném, hogy ez nem a Hungary!

    Szerk.: és nem is a The Cataclysm.
    Edited: May 30, 2016

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •